Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP, ZP/167

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 25NS 4 SE C6= 62049.09
1700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 26NS 2 NTE H6-3 30094.98
1700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 27NS 2 HW H7+2 17028.12
2698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 22EW 2 SE CQ= 11027.29
2698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 23EW 3 NTN H5-1 10080.94
2698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 24EW 4 HS SK+1 45026.98
3693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 31EW 5 D xS D2-2 50098.99
3693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 32EW 3 SW HK= 14088.58
3693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 33EW 3 HE C4+1 17026.77
4699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 7EW 3 NTS D2= 60029.72
4699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 8EW 4 DE H6= 13087.54
4699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 9EW 3 NTS SJ+1 43037.08
5696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP 19NS 1 NTE D5= 9026.23
5696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP 20NS 3 HW SA-1 10033.13
5696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP 21NS 4 SE C10= 42033.74
6695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 1NS 3 HS S10-1 5045.54
6695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 2NS 3 NTS S10-1 10030.31
6695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 3NS 4 SW HK+1 65022.50
7694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 16NS 3 NTE C5+1 63018.77
7694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 17NS 4 SN HA+1 45053.83
7694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 18NS 4 SW C7= 42046.63
8701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 10EW 3 CW C3+1 13055.52
8701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 11EW 2 HE CJ-2 10069.94
8701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 12EW 6 SW D2+1 101062.27
9703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP 13NS 3 C xW SA-1 20067.23
9703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP 14NS 3 C xS D2-1 10034.56
9703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP 15NS 3 C xS SK-6 17000.00
10704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP 28EW 4 HE CA-2 10026.97
10704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP 29EW 3 SN H2+1 17053.54
10704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP 30EW 4 HN S6-2 10056.31
11697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP 4EW 2 HN DA+1 14035.80
11697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP 5EW 3 NTE HK+2 46076.54
11697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP 6EW 3 NTE D10-2 2008.31
 +/-
 WYNIK46.48
 MIEJSCE472