Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP, ZP/167

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 19NS 3 NTE D3-2 20076.23
1701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 20NS 2 SN S8+1 14080.83
1701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 21NS 4 SE DA= 42033.74
2700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 1NS 3 HS S9= 14083.38
2700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 2NS 5 CS SA-1 10030.31
2700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 3NS 2 SE HQ+3 20071.56
3696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP 28EW 4 HE SJ-2 10026.97
3696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP 29EW 3 S xN H2+1 9300.31
3696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP 30EW 3 HS DQ= 14015.54
4698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 31NS 3 HW D7= 14024.54
4698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 32NS 2 SW D4= 11017.79
4698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 33NS 3 HE D9+1 17073.23
5704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP 13EW 3 DS H3+1 13059.54
5704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP 14EW 4 C xN H6-3 50099.08
5704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP 15EW 4 HW DA-1 5047.24
6703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP 22EW 2 SW S2+1 14057.93
6703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP 23EW 3 NTN H5-1 10080.94
6703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP 24EW 4 S xW HA-3 5008.54
7695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 10NS 3 CW DJ+1 13044.48
7695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 11NS 3 D xW H2-4 80098.00
7695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 12NS 6 SE D5= 98070.55
8693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 7EW 3 NTN S9-1 10092.41
8693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 8EW 2 HN CA= 1109.04
8693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 9EW 3 NTN H3= 40069.54
9699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 16EW 3 NTE HJ+1 63081.23
9699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 17EW 4 SN H7+1 45046.17
9699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 18EW 3 NTW C7+2 46097.08
10694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 25EW 4 SW C6+2 68094.09
10694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 26EW 2 SW D9+1 14087.23
10694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 27EW 1 SW C4= 8022.34
11702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 4NS 2 HN DA+1 14064.20
11702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 5NS 3 NTE HK+2 46023.46
11702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 6NS 3 NTE D10-2 20091.69
 +/-
 WYNIK56.95
 MIEJSCE108