Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP, ZP/167

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 31EW 3 HW C8= 14075.46
1699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 32EW 4 SW HA-2 20038.04
1699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 33EW 3 C xS H3-3 50092.34
2695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 25EW 4 SW D2+1 65079.55
2695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 26EW 3 DE CA= 11071.73
2695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 27EW 1 SW H8= 8022.34
3697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP 28NS 4 HE SJ-2 10073.03
3697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP 29NS 3 S xN H2+1 93099.69
3697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP 30NS 3 HS DQ= 14084.46
4704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP 10EW 3 NTW DJ= 60087.73
4704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP 11EW 2 HE D5-2 10069.94
4704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP 12EW 6 SE D7+1 101062.27
5702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 19EW 1 NTE D5= 9073.77
5702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 20EW 3 HW SA-1 10066.87
5702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 21EW 4 SE C10= 42066.26
6694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 7NS 1 NTN H5+1 12025.54
6694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 8NS 1 NTW CJ= 9065.11
6694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 9NS 3 NTS SJ+1 43062.92
7703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP 4EW 2 S xW S4-2 50022.84
7703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP 5EW 3 NTE S9= 40052.16
7703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP 6EW 3 NTW SJ-3 3003.08
8698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 13EW 2 HS S5+1 14049.38
8698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 14EW 3 CN H6-1 5040.37
8698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 15EW 3 DN CA-3 30078.22
9693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 22EW 2 HW D3+1 14057.93
9693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 23EW 3 NTN H2-1 10080.94
9693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 24EW 4 S xW HK-4 8002.14
10701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 1NS 2 HS H4= 11077.08
10701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 2NS 4 S xW D10-2 30077.08
10701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 3NS 5 S xW HA= 8504.22
11700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 16NS 2 NTE HJ+2 18063.38
11700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 17NS 4 SN HA+1 45053.83
11700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 18NS 5 SW H6= 4509.20
 +/-
 WYNIK57.24
 MIEJSCE99