Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 693: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP, ZP/167

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP 1EW 3 HS S10-1 5054.46
1704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP 2EW 4 CS C8-1 10069.69
1704: J. Purczyński - P. Kiełczewski, 12.0, ZP 3EW 4 SW HA+1 65077.50
2699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 10EW 3 CW SK+1 13055.52
2699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 11EW 2 NTS HA+1 15044.33
2699: B. Muszyński - M. Dziembor, 2.5, ZP 12EW 6 SE C6= 98029.45
3702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 31NS 5 D xS D2-2 5001.01
3702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 32NS 3 SW HK= 14011.42
3702: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 33NS 3 HE C4+1 17073.23
4700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 28EW 4 HE SJ= 42077.27
4700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 29EW 3 HW SK= 14097.54
4700: W. Abratkiewicz - M. Stelmaszyk, 5.0, ZP 30EW 4 DE H4+1 15072.92
5695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 4EW 2 NTS CJ= 12043.21
5695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 5EW 5 S xN DK-2 50091.97
5695: E. Zarzycki - R. Szewczyk, 4.5, ZP 6EW 2 D xN H2= 18012.46
6701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 13EW 3 C xW SK-3 8005.39
6701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 14EW PASS 028.14
6701: P. Klęsk - G. Adamski, 8.0, ZP 15EW 3 NTW H3-1 5047.24
7698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 25NS 4 SW H4+1 65020.45
7698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 26NS 2 SE CK+1 14012.77
7698: P. Klimacki - A. Wielowieyski, 21.0, ZP 27NS 2 HW H5+1 14052.43
8697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP 7NS 3 NTN S9-1 1007.59
8697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP 8NS 2 HN CA= 11090.96
8697: A. Buze - T. Jakóbczak, 9.0, ZP 9NS 3 NTN H3= 40030.46
9696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP 22NS 2 HW D3+1 14042.07
9696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP 23NS 3 NTN H2-1 10019.06
9696: P. Stężała - P. Araszkiewicz, 10.0, ZP 24NS 4 S xW HK-4 80097.86
10703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP 16EW 3 NT xE C3= 75096.46
10703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP 17EW 4 SN HA+1 45046.17
10703: K. Abratkiewicz - R. Smejda, 9.5, ZP 18EW 4 SW C7+1 45090.80
11694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 19NS 3 NTE C2-1 10044.79
11694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 20NS 3 SN H10-1 10018.25
11694: H. Zembrzuska - M. Zembrzuski, 16.0, ZP 21NS 2 SE C10+2 17073.93
 +/-
 WYNIK49.60
 MIEJSCE367