Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 654: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1657: R. Kapela - J. Michalec, 7.0, WP 19NS 2 NTW D7-2 20076.23
1657: R. Kapela - J. Michalec, 7.0, WP 20NS 3 SN S8-1 10018.25
1657: R. Kapela - J. Michalec, 7.0, WP 21NS 4 SE C10= 42033.74
2644: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 22NS 2 SW HQ= 11072.71
2644: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 23NS 3 NTN H5-1 10019.06
2644: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 24NS 5 HS SQ= 45073.02
3652: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 25NS 4 SW S8-1 10083.94
3652: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 26NS 4 H xN SA-2 5001.98
3652: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 27NS 2 HW D5+1 14052.43
4658: M. Górczak - T. Kusztal, 1.0, NZ/WP 28NS 4 H xE SJ+1 6900.30
4658: M. Górczak - T. Kusztal, 1.0, NZ/WP 29NS 3 SS HK+1 17046.46
4658: M. Górczak - T. Kusztal, 1.0, NZ/WP 30NS 3 NTW H8+1 4309.08
5655: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 31NS 3 HE SJ= 14024.54
5655: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 32NS 3 SW S6-1 10033.80
5655: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 33NS 4 HE H2= 42038.28
6653: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.5, WP 1NS 3 C xS S10-4 8000.00
6653: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.5, WP 2NS 3 DS C8+1 13058.15
6653: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.5, WP 3NS 4 SW HK= 62045.47
7650: O. Bestrzyński - C. Serek, 30.0, WP 4NS 3 HS CJ= 14064.20
7650: O. Bestrzyński - C. Serek, 30.0, WP 5NS 6 DE HK-1 5078.08
7650: O. Bestrzyński - C. Serek, 30.0, WP 6NS 1 S xxS HJ-1 2003.54
8648: K. Galubiński - P. Długi, 4.5, WP 7NS 3 NTN C6-1 1007.59
8648: K. Galubiński - P. Długi, 4.5, WP 8NS 3 DE C2= 11039.25
8648: K. Galubiński - P. Długi, 4.5, WP 9NS 3 NTS H2+1 43062.92
9649: A. Minta - W. Rakowski, 1.5, WP 10NS 3 NTW DJ+2 6602.61
9649: A. Minta - W. Rakowski, 1.5, WP 11NS 2 DS HA-1 5016.11
9649: A. Minta - W. Rakowski, 1.5, WP 12NS 3 NTW C7+4 52079.75
10645: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 13NS 3 NTN CJ= 60080.77
10645: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 14NS 2 NTS HJ-1 5059.63
10645: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 15NS 4 HW DA-1 5052.76
 +/-
 WYNIK41.16
 MIEJSCE620