Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 647: M. Kanikowski - J. Kopras, 7.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1644: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 4EW 4 HS D6-1 10070.83
1644: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 5EW 5 DW H9= 40052.16
1644: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 6EW 4 D xN C2-2 30097.38
2652: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 7EW 1 NTN S5+3 18047.83
2652: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 8EW 3 DE H6-1 5021.03
2652: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 9EW 3 NTS SJ+1 43037.08
3658: M. Górczak - T. Kusztal, 1.0, NZ/WP 10EW 3 CW H2+1 13055.52
3658: M. Górczak - T. Kusztal, 1.0, NZ/WP 11EW 3 NTN S6+1 43015.65
3658: M. Górczak - T. Kusztal, 1.0, NZ/WP 12EW 6 NTW C10+1 102080.06
4655: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 13EW 4 HN CA-1 10084.46
4655: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 14EW 3 H xW C7-1 10013.76
4655: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 15EW 4 HW DA-1 5047.24
5653: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.5, WP 16EW 2 NTE D10+2 18036.62
5653: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.5, WP 17EW 4 SN CQ+1 45046.17
5653: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.5, WP 18EW 3 NTW H8+1 43080.06
6650: O. Bestrzyński - C. Serek, 30.0, WP 19EW 2 HE CK= 11077.30
6650: O. Bestrzyński - C. Serek, 30.0, WP 20EW 2 SN H10= 11047.24
6650: O. Bestrzyński - C. Serek, 30.0, WP 21EW 4 SE H5-1 504.91
7648: K. Galubiński - P. Długi, 4.5, WP 22EW 2 SE S4+1 14057.93
7648: K. Galubiński - P. Długi, 4.5, WP 23EW 3 NTN C5+2 6605.34
7648: K. Galubiński - P. Długi, 4.5, WP 24EW 4 HN C5+1 45026.98
8649: A. Minta - W. Rakowski, 1.5, WP 25EW 6 SW C2-1 10016.06
8649: A. Minta - W. Rakowski, 1.5, WP 26EW 2 NTE CA-3 3005.02
8649: A. Minta - W. Rakowski, 1.5, WP 27EW 1 SW C4= 8022.34
9645: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 28EW 5 CS DA-1 10055.61
9645: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 29EW 3 SN H3+1 17053.54
9645: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 30EW 3 H xN S6-2 30081.38
10656: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 31EW 3 NTN H3-1 10058.29
10656: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 32EW 2 SW HA= 11082.21
10656: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 33EW 4 HE C4= 42061.72
 +/-
 WYNIK48.06
 MIEJSCE427