Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 646: T. Lipiński - Z. Paluczek, 8.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1649: A. Minta - W. Rakowski, 1.5, WP 7NS 3 NTN S9+1 63090.09
1649: A. Minta - W. Rakowski, 1.5, WP 8NS 2 D xE D3= 1801.87
1649: A. Minta - W. Rakowski, 1.5, WP 9NS 3 S xW C8-4 110099.84
2645: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 10NS 3 NTW DJ-2 20085.58
2645: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 11NS 3 SN C6-1 5016.11
2645: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 12NS 7 SE S4= 15109.82
3656: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 13NS 3 NTN C5= 60080.77
3656: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 14NS 2 NTN H6-1 5059.63
3656: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 15NS 4 HW DK-1 5052.76
4657: R. Kapela - J. Michalec, 7.0, WP 16NS 4 H xS C5-6 14000.00
4657: R. Kapela - J. Michalec, 7.0, WP 17NS 4 SN HA+1 45053.83
4657: R. Kapela - J. Michalec, 7.0, WP 18NS 3 NTW H6+1 43019.94
5644: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 19NS 3 NTE C2= 6003.84
5644: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 20NS 3 SN S3-1 10018.25
5644: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 21NS 4 SE C10= 42033.74
6652: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 22NS 2 SW S3+1 14042.07
6652: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 23NS 5 DS HK= 60074.69
6652: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 24NS 6 HS CK-2 1002.90
7658: M. Górczak - T. Kusztal, 1.0, NZ/WP 25NS 6 SW HJ-1 10083.94
7658: M. Górczak - T. Kusztal, 1.0, NZ/WP 26NS 3 H xN SA-1 2005.93
7658: M. Górczak - T. Kusztal, 1.0, NZ/WP 27NS 3 D xS SA-4 8000.15
8655: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 28NS 4 HE SJ-2 10073.03
8655: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 29NS 3 HW SK-1 10014.16
8655: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 30NS 3 HS SK-1 5062.31
9653: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.5, WP 31NS 4 D xS HQ= 71098.61
9653: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.5, WP 32NS 4 H xS SK+1 69098.22
9653: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.5, WP 33NS 4 H xE H5= 5902.73
10650: O. Bestrzyński - C. Serek, 30.0, WP 1NS 2 HS S9-1 5045.54
10650: O. Bestrzyński - C. Serek, 30.0, WP 2NS 2 S xW D6= 4701.69
10650: O. Bestrzyński - C. Serek, 30.0, WP 3NS 4 SW HA+1 65022.50
 +/-
 WYNIK41.82
 MIEJSCE607