Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 644: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1647: M. Kanikowski - J. Kopras, 7.0, WP 4NS 4 HS D6-1 10029.17
1647: M. Kanikowski - J. Kopras, 7.0, WP 5NS 5 DW H9= 40047.84
1647: M. Kanikowski - J. Kopras, 7.0, WP 6NS 4 D xN C2-2 3002.62
2654: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 22EW 2 SW HQ= 11027.29
2654: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 23EW 3 NTN H5-1 10080.94
2654: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 24EW 5 HS SQ= 45026.98
3653: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.5, WP 28NS 5 C xN DK-1 20034.55
3653: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.5, WP 29NS 4 HW SK-2 20072.92
3653: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.5, WP 30NS 5 D xW HA= 5501.85
4643: W. Kwiatkowski - K. Mońko, 16.0, WP 10EW 3 CW C3+1 13055.52
4643: W. Kwiatkowski - K. Mońko, 16.0, WP 11EW 3 NTN HJ+2 4608.74
4643: W. Kwiatkowski - K. Mońko, 16.0, WP 12EW 7 SE D7= 151090.18
5646: T. Lipiński - Z. Paluczek, 8.0, WP 19EW 3 NTE C2= 60096.16
5646: T. Lipiński - Z. Paluczek, 8.0, WP 20EW 3 SN S3-1 10081.75
5646: T. Lipiński - Z. Paluczek, 8.0, WP 21EW 4 SE C10= 42066.26
6651: H. Nowacki - A. Dymek, 9.0, WP 25NS 4 SE D10-2 20095.30
6651: H. Nowacki - A. Dymek, 9.0, WP 26NS 3 HN SA-1 10048.18
6651: H. Nowacki - A. Dymek, 9.0, WP 27NS 1 SW H10+1 11066.26
7657: R. Kapela - J. Michalec, 7.0, WP 31NS 5 D xS HQ-1 2006.41
7657: R. Kapela - J. Michalec, 7.0, WP 32NS 4 SW D5-2 20061.96
7657: R. Kapela - J. Michalec, 7.0, WP 33NS 3 HE C4+1 17073.23
8652: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 1EW 3 HS S9-2 10071.54
8652: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 2EW 3 NTS SQ-2 20088.15
8652: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 3EW 4 HS D7-2 1007.50
9656: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 7EW 1 HS C5= 8085.45
9656: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 8EW 2 HN D10= 1109.04
9656: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 9EW 3 NTN H3= 40069.54
10649: A. Minta - W. Rakowski, 1.5, WP 16EW 1 NT xN C2-3 50047.23
10649: A. Minta - W. Rakowski, 1.5, WP 17EW 4 SN S10= 42091.41
10649: A. Minta - W. Rakowski, 1.5, WP 18EW 4 SW H6= 42053.37
 +/-
 WYNIK53.24
 MIEJSCE243