Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 643: W. Kwiatkowski - K. Mońko, 16.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1645: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 1NS 3 HS S7-1 5045.54
1645: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 2NS 4 DS C8+2 17073.69
1645: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 3NS 4 SW HA= 62045.47
2656: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 4NS 4 HS D6-1 10029.17
2656: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 5NS 3 NTE S9+2 46023.46
2656: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 6NS 4 SS HJ-4 2003.54
3657: R. Kapela - J. Michalec, 7.0, WP 7NS 3 NTN S5= 60070.28
3657: R. Kapela - J. Michalec, 7.0, WP 8NS 3 HN CA-3 1505.14
3657: R. Kapela - J. Michalec, 7.0, WP 9NS 3 NTS H5+1 43062.92
4644: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 10NS 3 CW C3+1 13044.48
4644: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 11NS 3 NTN HJ+2 46091.26
4644: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 12NS 7 SE D7= 15109.82
5652: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 13NS 2 CW SK-1 10025.39
5652: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 14NS 2 HW C9= 11020.18
5652: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, WP 15NS 4 HW DA-1 5052.76
6658: M. Górczak - T. Kusztal, 1.0, NZ/WP 16NS 3 NTE D7+1 63018.77
6658: M. Górczak - T. Kusztal, 1.0, NZ/WP 17NS 4 SN HA+1 45053.83
6658: M. Górczak - T. Kusztal, 1.0, NZ/WP 18NS 5 SW H6-1 5086.81
7655: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 19NS 3 NTE CK-1 10044.79
7655: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 20NS 2 SN H10= 11052.76
7655: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 21NS 2 SE C10+2 17073.93
8653: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.5, WP 22NS 2 SE CQ= 11072.71
8653: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.5, WP 23NS 3 NTN H6-1 10019.06
8653: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.5, WP 24NS 4 HS CA= 42043.45
9650: O. Bestrzyński - C. Serek, 30.0, WP 25NS 5 SW C6= 65020.45
9650: O. Bestrzyński - C. Serek, 30.0, WP 26NS 3 HN SA-1 10048.18
9650: O. Bestrzyński - C. Serek, 30.0, WP 27NS 2 HW C4= 11066.26
10648: K. Galubiński - P. Długi, 4.5, WP 28NS 5 DW CK-3 15089.85
10648: K. Galubiński - P. Długi, 4.5, WP 29NS 4 HW SA-2 20072.92
10648: K. Galubiński - P. Długi, 4.5, WP 30NS 3 NTW HA+2 4605.08
 +/-
 WYNIK45.73
 MIEJSCE503