Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 61: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
150: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 13EW 4 HS CA= 62015.08
150: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 14EW 3 NTN H6-2 10065.44
150: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 15EW 4 HW DA-1 5047.24
251: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 16EW 2 NTE D7+2 18036.62
251: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 17EW 4 SN HA+1 45046.17
251: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 18EW 4 SE HK= 42053.37
352: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 19EW 2 NTE SJ-1 10055.21
352: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 20EW 3 SN S3-1 10081.75
352: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 21EW 4 SE H5= 42066.26
453: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 22EW 2 SW S3+1 14057.93
453: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 23EW 3 NT xN S7+1 9500.92
453: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 24EW 4 HS CA= 42056.55
554: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 25EW 3 NTW C10+1 63066.67
554: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 26EW 2 SW C10= 11071.73
554: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 27EW 2 HW SJ+3 20089.82
655: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 28EW 5 C xS DK-1 20065.45
655: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 29EW 4 SN H2-1 10093.07
655: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 30EW 3 H xN S6-2 30081.38
756: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 31EW 4 D xS HQ= 7101.39
756: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 32EW 3 HS D3+1 17050.96
756: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 33EW 4 HE C3= 42061.72
857: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 1EW 1 NTW DA+1 12081.54
857: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 2EW 3 DS C8= 11049.08
857: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 3EW 4 SW HK+1 65077.50
958: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 4EW 3 NTS CJ= 60011.73
958: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 5EW 5 DW H9= 40052.16
958: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 6EW 1 NTW SJ= 9041.39
1059: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 7EW 2 NTN S5+1 15058.67
1059: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 8EW 3 DE CQ= 11060.75
1059: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 9EW 3 NTS SJ+3 4903.85
1149: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 10EW 3 NTW H2= 60087.73
1149: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 11EW 2 NTS S9+1 15044.33
1149: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 12EW 7 SE S4= 151090.18
 +/-
 WYNIK55.26
 MIEJSCE171