Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 60: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
159: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 16EW 3 NTE HJ= 60058.77
159: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 17EW 4 SN HA+1 45046.17
159: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 18EW 3 NTE HK= 40027.15
249: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 19EW 3 NTW C6-3 3003.84
249: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 20EW 1 SN H10+2 14019.17
249: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 21EW 2 C xN SA= 1800.00
350: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 22EW 2 CN S3+1 1106.25
350: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 23EW 3 NTN C6= 60025.31
350: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 24EW 4 S xW HK-2 30076.68
451: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 25EW 5 SW C2-1 10016.06
451: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 26EW 4 H xN SA-2 50098.02
451: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 27EW 2 HW D2+2 17071.88
552: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 28EW 5 SW C4-3 15010.15
552: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 29EW 4 SN H3= 62010.77
552: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 30EW 4 H xN S6= 5901.23
653: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 31EW 4 HW D7-1 5044.21
653: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 32EW 4 SW D5-2 20038.04
653: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 33EW 4 HE H2= 42061.72
754: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 1EW 3 HN SK-3 15090.31
754: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 2EW 4 D xS C8= 7104.77
754: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 3EW 4 H xN DA-2 30039.22
855: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 4EW 4 HS D6-1 10070.83
855: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 5EW 6 DW S2-1 5021.92
855: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 6EW 1 NTW SJ-1 10024.46
956: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 7EW 3 NTN CJ-1 10092.41
956: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 8EW 3 DE C2= 11060.75
956: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 9EW 3 NTS SJ= 40069.54
1057: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 10EW 4 D xN HK-2 50084.51
1057: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 11EW 2 SN C6= 11062.58
1057: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 12EW 6 SE S4= 98029.45
1158: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 13EW 3 NTN C6+1 63011.08
1158: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 14EW 2 NTS HJ-2 10065.44
1158: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 15EW 3 S xN CA-3 80098.77
 +/-
 WYNIK43.68
 MIEJSCE570