Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 59: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
160: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 16NS 3 NTE HJ= 60041.23
160: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 17NS 4 SN HA+1 45053.83
160: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 18NS 3 NTE HK= 40072.85
258: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 10EW 5 CW DJ-1 10025.31
258: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 11EW 3 NTS S9+1 43015.65
258: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 12EW 7 SE S4= 151090.18
349: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 13NS 4 HS CA= 62084.92
349: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 14NS 3 NTN H6-2 10034.56
349: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 15NS 3 CE D4-2 10086.50
456: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 28NS 4 S xN D4-5 14000.00
456: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 29NS 3 SN H3+2 20072.92
456: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 30NS 5 H xS SK-3 5002.93
555: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 22NS 3 D xN C2-3 5002.44
555: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 23NS 3 NTN C5-1 10019.06
555: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 24NS 4 HS SK+1 45073.02
657: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 19EW 3 NTE D3= 60096.16
657: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 20EW 3 DE S5= 11093.56
657: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 21EW 1 SE C5+3 17026.07
751: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 4EW 3 NTS D6-1 10070.83
751: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 5EW 5 DW H10-1 5021.92
751: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 6EW 3 CE SA= 11064.46
850: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 25NS 3 NTE H8-1 10083.94
850: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 26NS 3 DE CK= 11028.27
850: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 27NS 2 HW H8+2 17028.12
952: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 1EW 1 NTW DQ= 9063.38
952: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 2EW 2 S xW D10= 47098.31
952: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 3EW 5 D xS SA-3 50044.38
1061: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 7NS 2 NTN S5+1 15041.33
1061: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 8NS 3 DE CQ= 11039.25
1061: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 9NS 3 NTS SJ+3 49096.15
1162: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 31EW 3 D xS D9= 6703.13
1162: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 32EW 5 H xS SK= 6505.06
1162: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 33EW 4 HE D7= 42061.72
 +/-
 WYNIK49.74
 MIEJSCE363