Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM, WM/241

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 1NS 2 HxS D8+2 67099.69
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 2NS 3 DS C8+3 17073.69
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 3NS 4 SW HA+1 65022.50
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 4NS 2 HN DA+1 14064.20
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 5NS 4 DW H9+1 15062.81
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 6NS 3 CE D10= 11035.54
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 7NS 3 NTN S5= 60070.28
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 8NS 3 DE H6= 11039.25
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 9NS 3 NTN CH+1 43062.92
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 10NS 4 CxW SK= 7101.54
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 11NS 3 NTS C5+1 43084.35
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 12NS 5 DE S6-1 5097.08
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 13NS 4 HS DA= 62084.92
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 14NS 3 NTS HJ-2 10034.56
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 15NS 4 HW DA-1 5052.76
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 16NS 1 NTE HJ+2 15074.61
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 17NS 4 SN HA+1 45053.83
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 18NS 4 SW C5= 42046.63
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 19NS 2 NTE C2= 12016.41
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 20NS 2 SN H10= 11052.76
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 21NS 4 SE H5+1 4503.99
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 22NS 3 CxS SJ= 47099.85
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 23NS 4 SN H5+1 65089.48
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 24NS 5 HS CA-1 5010.21
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 25NS 4 SW D2+1 65020.45
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 26NS 3 DE CA= 11028.27
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 27NS 2 HW D5+1 14052.43
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 28NS 5 SW C4-8 40096.97
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 29NS 3 SN H3+1 17046.46
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 30NS 4 HN DA-1 5062.31
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 31NS 3 HE DK= 14024.54
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 32NS 4 SW HA-2 20061.96
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 33NS 4 CN HA-2 10087.41
 +/-
 WYNIK54.99
 MIEJSCE181