Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM, WM/241

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 1EW 1 NTW D10= 9063.38
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 2EW 4 CS SA+1 15031.23
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 3EW 5 DxN S4-3 50044.38
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 4EW 3 NTS S5= 60011.73
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 5EW 4 DW H9+1 15037.19
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 6EW 3 CE D10= 11064.46
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 7EW 3 NTN S5= 60029.72
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 8EW 3 DE H6= 11060.75
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 9EW 3 NTN H3+2 46013.23
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 10EW 3 CW DJ= 11035.74
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 11EW 2 HE S4-3 15044.33
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 12EW 6 SE S6+1 101062.27
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 13EW 2 HS CA+1 14049.38
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 14EW 3 NTN S4-1 5040.37
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 15EW 4 HE D4-1 5047.24
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 16EW 3 NTE S7= 60058.77
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 17NS 4 SN HA+1 45053.83
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 18NS 4 SW H6-3 15097.70
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 19NS 1 NTW H6-1 10044.79
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 20NS 1 SN D6+2 14080.83
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 21EW 4 SE C10= 42066.26
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 22EW 3 HW C7-3 3001.37
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 23EW 3 DS HA+1 13051.52
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 24EW 4 HS CA+2 48013.26
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 25NS 4 SW C6+1 65020.45
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 26NS 2 DE CA= 9058.51
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 27NS 1 SW C4= 8077.66
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 28NS 5 DW C4= 40028.18
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 29NS 4 SN H2-1 1006.93
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 30NS 4 HN S6-2 10043.69
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 31NS 4 HE DK-1 5055.79
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 32NS 4 SW HA-1 10033.80
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 33NS 5 CxN CQ-3 5007.66
 +/-
 WYNIK43.53
 MIEJSCE574