Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM, WM/241

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 1EW 2 HxS D8+2 6700.31
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 2EW 3 DS C8+3 17026.31
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 3EW 4 SW HA+1 65077.50
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 4EW 2 HN DA+1 14035.80
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 5EW 5 DxW H9-1 10011.73
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 6EW 3 CE D10= 11064.46
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 7EW 2 NTN S9+1 15058.67
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 8EW 1 NTE C2= 9034.89
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 9EW 3 NTS H5+2 46013.23
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 10EW 3 CW C3+1 13055.52
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 11EW 2 CW H7-5 25028.68
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 12EW 6 SE S4+1 101062.27
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 13NS 2 HS CA+1 14050.62
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 14NS 3 NTN S4-1 5059.63
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 15NS 4 HE D4-1 5052.76
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 16NS 3 NTE S7= 60041.23
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 17EW 4 SN HA+1 45046.17
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 18EW 4 SW H6= 42053.37
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 19EW 2 NTE S4= 12083.59
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 20EW 2 SN H10= 11047.24
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 21NS 4 SE DA= 42033.74
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 22NS 2 NTW S2= 12064.63
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 23NS 3 NTN C5= 60074.69
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 24NS 4 HN CA= 42043.45
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 25NS 4 SE CJ= 62049.09
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 26NS 3 HN SA-1 10048.18
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 27NS 1 SE H10= 8077.66
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 28NS 3 NTW S10-1 5052.88
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 29NS 3 SN DK+1 17046.46
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 30NS 2 HN DA+1 14084.46
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 31EW 3 HE DK= 14075.46
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 32EW 3 SxW HA= 73098.42
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 33EW 4 HE S2= 42061.72
 +/-
 WYNIK51.96
 MIEJSCE290