Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 58: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
157: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 7EW 4 SS HQ-2 20098.91
157: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 8EW 3 DE CQ= 11060.75
157: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 9EW 4 S xN CK-5 1100100.00
259: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 10NS 5 CW DJ-1 10074.69
259: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 11NS 3 NTS S9+1 43084.35
259: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 12NS 7 SE S4= 15109.82
355: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 25NS 2 C xN CA-1 10075.45
355: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 26NS 3 HN SA-1 10048.18
355: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 27NS 2 NTS CK= 12098.94
454: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 19NS 3 HE S10-2 20076.23
454: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 20NS 2 SN H10= 11052.76
454: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 21NS 4 SE DA= 42033.74
556: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 16EW 1 SW H7+2 14020.31
556: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 17EW 4 SN HA+1 45046.17
556: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 18EW 6 SW H8-2 1005.98
650: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 1EW 2 HS H4+1 14016.62
650: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 2EW 3 NTS SA-2 20088.15
650: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 3EW 4 SW HK+1 65077.50
749: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 22NS 2 SW HQ+1 14042.07
749: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 23NS 3 NTN H5-1 10019.06
749: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 24NS 4 HN C5+2 48086.74
851: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 31EW 4 HE DK-1 5044.21
851: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 32EW 4 SW HA-1 10066.20
851: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 33EW 3 HE C4+1 17026.77
961: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 4NS 3 NTS CJ= 60088.27
961: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 5NS 5 DW H9= 40047.84
961: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 6NS 1 NTW SJ= 9058.61
1062: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 28EW 5 DW CK= 40071.82
1062: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 29EW 4 SN H2-1 10093.07
1062: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 30EW 3 HN S6-2 10056.31
1160: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 13NS 3 NTN C6+1 63088.92
1160: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 14NS 2 NTS HJ-2 10034.56
1160: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 15NS 3 S xN CA-3 8001.23
 +/-
 WYNIK57.40
 MIEJSCE94