Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, , WM/241

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 1EW 2 NTE D7-1 5040.46
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 2EW 5 CS SA-1 10069.69
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 3EW 4 SW HA= 62054.53
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 4EW 3 NTS CJ= 60011.73
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 5NS 3 NTE HK+1 43035.34
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 6NS 3 SS CA-2 10050.62
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 7NS 3 NTN CJ= 60070.28
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 8NS 2 HN DA= 11090.96
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 9EW 3 NTS H8= 40069.54
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 10EW 2 SE DQ-1 10025.31
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 11EW 2 SN D8= 11062.58
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 12EW 6 DW C9+1 94025.00
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 13NS 3 NTN C6+1 63088.92
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 14NS 2 NTS H5-1 5059.63
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 15NS 4 HE D4-1 5052.76
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 16NS 3 CW H7-1 10092.61
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 17NS 4 SN D10+1 45053.83
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 18NS 6 SW D8-1 5086.81
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 19NS 3 NTE D3-2 20076.23
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 20NS 2 SxN H10= 67098.31
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 21NS 4 SE C10= 42033.74
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 22NS 3 HW C7-3 30098.63
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 23NS 3 DS HA+1 13048.48
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 24NS 4 HS CA+2 48086.74
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 25EW 4 SE CJ= 62050.91
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 26EW 3 HN SA-1 10051.82
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 27EW 1 SE H10= 8022.34
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 28EW 5 SW C4-8 4003.03
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 29EW 3 SN H3+1 17053.54
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 30EW 4 HN DA-1 5037.69
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 31EW 3 HE DK= 14075.46
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 32EW 4 SW C5-1 10066.20
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 33EW 4 HE C2= 42061.72
 +/-
 WYNIK57.74
 MIEJSCE85