Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM, WM/241

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 1EW 2 HN SK= 11022.92
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 2EW 3 DS C8+1 13041.85
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 3EW 4 SE HA+1 65077.50
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 4EW 1 NTS S5+2 15028.86
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 5NS 5 DxW H9-1 10088.27
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 6NS 3 CE D10= 11035.54
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 7NS 2 NTN S9+1 15041.33
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 8NS 1 NTE C2= 9065.11
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 9NS 3 NTS S7+1 43062.92
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 10NS 2 DN C7-1 10067.94
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 11NS 1 NTS C5+3 18064.11
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 12NS 4 SW D2+2 48091.10
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 13NS 3 NTN C5+1 63088.92
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 14NS 4 CS D2-1 5059.63
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 15NS 4 HW DA-1 5052.76
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 16NS 2 NTE HJ+1 15074.61
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 17EW 4 SN D10+1 45046.17
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 18EW 6 SW D8-1 5013.19
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 19EW 3 NTE D3-2 20023.77
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 20EW 2 SxN H10= 6701.69
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 21EW 4 SE H5+1 45096.01
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 22EW 3 CxS SJ= 4700.15
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 23EW 4 SN H5+1 65010.52
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 24EW 5 HS CA-1 5089.79
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 25EW 4 SW C6+1 65079.55
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 26EW 2 DE CA= 9041.49
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 27EW 1 SW C4= 8022.34
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 28EW 4 HE SJ+1 45087.58
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 29EW 4 HW SA-2 20027.08
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 30EW 4 HN S5-3 15072.92
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 31NS 3 HE DK= 14024.54
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 32NS 4 HS SK+1 45083.18
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 33NS 5 HE C4-1 5092.96
 +/-
 WYNIK53.83
 MIEJSCE223