Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM, WM/241

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 1NS 3 DN SK-1 5045.54
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 2NS 3 SW C2-2 10047.69
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 3NS 3 SW D4+1 17082.81
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 4NS 4 HN DA-1 10029.17
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 5NS 4 DW SJ= 13066.20
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 6NS 4 CE D10= 13015.85
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 7NS 1 NTS D2+3 18052.17
573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 8NS 3 DE C5-1 5078.97
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 9NS 3 NTS H8= 40030.46
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 10NS 2 SE DQ-1 10074.69
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 11NS 2 SN D8= 11037.42
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 12NS 6 DW C9+1 94075.00
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 13EW 3 DS DA-1 10084.46
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 14EW 2 NTN H6-1 5040.37
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 15EW 6 HE D4-3 1507.67
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 16EW 1 NTE HJ+2 15025.39
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 17EW 4 SN HA+1 45046.17
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 18EW 4 SW C5= 42053.37
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 19EW 2 NTE C2= 12083.59
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 20EW 2 SN H10= 11047.24
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 21EW 4 SE DA= 42066.26
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 22EW 2 NTW S2= 12035.37
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 23EW 3 NTN C5= 60025.31
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 24EW 4 HN CA= 42056.55
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 25EW 6 SxW D8-2 5000.15
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 26EW 2 SW H9-1 10032.67
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 27EW 2 HW C5+2 17071.88
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 28NS 4 HE SJ+1 45012.42
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 29NS 4 HW SA-2 20072.92
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 30NS 4 HN S5-3 15027.08
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 31EW 4 HE DK-1 5044.21
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 32EW 4 SW HA-1 10066.20
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 33EW 5 CxN CQ-3 50092.34
 +/-
 WYNIK49.32
 MIEJSCE379