Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 573: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM, WM/241

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 1NS 2 HN SK= 11077.08
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 2NS 3 DS C8+1 13058.15
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 3NS 4 SE HA+1 65022.50
576: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 4NS 1 NTS S5+2 15071.14
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 5EW 4 DW SJ= 13033.80
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 6EW 4 CE D10= 13084.15
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 7EW 1 NTS D2+3 18047.83
575: H. Bielawska - W. Walkiewicz, 2.5, -/WM 8EW 3 DE C5-1 5021.03
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 9EW 3 NTN CH+1 43037.08
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 10EW 4 CxW SK= 71098.46
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 11EW 3 NTS C5+1 43015.65
582: B. Lesiński - L. Mielczarek, 19.0, WM 12EW 5 DE S6-1 502.92
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 13EW 3 NTN C6+1 63011.08
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 14EW 2 NTS H5-1 5040.37
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 15EW 4 HE D4-1 5047.24
578: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 16EW 3 CW H7-1 1007.39
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 17EW 4 SN HA+1 45046.17
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 18EW 4 SW H6-3 1502.30
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 19EW 1 NTW H6-1 10055.21
581: D. Czuba - J. Romański, 2.5, -/WM 20EW 1 SN D6+2 14019.17
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 21NS 1 CE S6= 7091.10
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 22NS 2 HW C4= 11072.71
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 23NS 2 SN H6+2 17064.63
574: E. Grabowska - A. Grabowski, 0.0, 24NS 4 HS CK+1 45073.02
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 25EW 4 SW C6= 62050.91
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 26EW 3 DE CA= 11071.73
579: A. Łatka - J. Kłosiński, 3.0, -/WM 27EW 3 HW C4= 14047.57
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 28NS 4 HE CA+1 45012.42
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 29NS 3 HW SA-1 10014.16
577: T. Więckiewicz - R. Zieliński, 10.0, WM 30NS 4 HN S6-3 15027.08
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 31NS 3 HE DK= 14024.54
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 32NS 3 SxW HA= 7301.58
580: J. Borowiński - W. Wrześniowski, 22.0, WM 33NS 4 HE S2= 42038.28
 +/-
 WYNIK42.07
 MIEJSCE600