Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 57: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
158: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 7NS 4 SS HQ-2 2001.09
158: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 8NS 3 DE CQ= 11039.25
158: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 9NS 4 S xN CK-5 11000.00
254: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 22NS 2 DW S2+2 13061.89
254: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 23NS 3 DS HA+1 13048.48
254: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 24NS 5 H xS CA-1 1002.90
353: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 16NS 3 NTE H9+1 63018.77
353: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 17NS 4 SN HA+1 45053.83
353: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 18NS 3 NTE H9= 40072.85
455: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 13EW 3 C xW SK-3 8005.39
455: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 14EW 3 CN S4= 11011.32
455: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 15EW 4 HW DK-1 5047.24
549: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 31EW 3 HE DK= 14075.46
549: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 32EW 4 S xW HK-2 5009.49
549: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 33EW 5 CN HA-1 5010.74
659: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 19NS 3 NTE D3= 6003.84
659: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 20NS 3 DE S5= 1106.44
659: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 21NS 1 SE C5+3 17073.93
750: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 28EW 3 HE SJ-1 5047.12
750: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 29EW 4 SS H6+1 6503.08
750: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 30EW 4 H xS DA= 5901.23
861: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 1NS 1 NTW DA+1 12018.46
861: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 2NS 3 DS C8= 11050.92
861: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 3NS 4 SW HK+1 65022.50
962: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 25EW 4 SW S8+1 65079.55
962: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 26EW 3 DE CA+1 13084.04
962: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 27EW 3 DE S9-1 5010.33
1060: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 10NS 4 D xN HK-2 50015.49
1060: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 11NS 2 SN C6= 11037.42
1060: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 12NS 6 SE S4= 98070.55
1156: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 4NS 2 SW H7-1 10055.09
1156: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 5EW 5 D xW SJ+1 65097.07
1156: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 6EW 3 SS DQ-2 10049.38
 +/-
 WYNIK35.91
 MIEJSCE677