Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 56: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
153: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 19NS 3 NTE H10-2 20076.23
153: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 20NS 3 SN H10= 14080.83
153: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 21NS 4 SE S9= 42033.74
252: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 13NS 4 HS CA= 62084.92
252: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 14NS 3 NTN H6-2 10034.56
252: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 15NS 2 D xN CA-2 5002.76
354: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 10EW 3 NTW DJ-3 3005.52
354: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 11EW 2 SN C6= 11062.58
354: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 12EW 6 NTW C10+1 102080.06
459: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 28EW 4 S xN D4-5 1400100.00
459: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 29EW 3 SN H3+2 20027.08
459: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 30EW 5 H xS SK-3 50097.07
558: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 16NS 1 SW H7+2 14079.69
558: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 17NS 4 SN HA+1 45053.83
558: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 18NS 6 SW H8-2 10094.02
649: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 25EW 4 SW C6= 62050.91
649: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 26EW 4 DE H6-1 10032.67
649: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 27EW 3 H xW C4= 53098.02
761: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 31NS 4 D xS HQ= 71098.61
761: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 32NS 3 HS D3+1 17049.04
761: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 33NS 4 HE C3= 42038.28
862: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 22EW 2 SW H5+2 17087.35
862: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 23EW 3 DS HA+1 13051.52
862: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 24EW 4 HS CA= 42056.55
960: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 7NS 3 NTN CJ-1 1007.59
960: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 8NS 3 DE C2= 11039.25
960: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 9NS 3 NTS SJ= 40030.46
1055: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 1EW 3 HS S10= 14016.62
1055: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 2EW 3 NTS SA-2 20088.15
1055: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 3EW 3 SW HK+2 20028.44
1157: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 4EW 2 SW H7-1 10044.91
1157: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 5NS 5 D xW SJ+1 6502.93
1157: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 6NS 3 SS DQ-2 10050.62
 +/-
 WYNIK54.09
 MIEJSCE209