Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 55: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
151: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 10NS 3 CW DJ+1 13044.48
151: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 11NS 3 SN C6-1 5016.11
151: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 12NS 6 NTW S7= 99059.20
253: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 7EW 2 DE H7-5 50041.80
253: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 8EW 3 DE H6= 11060.75
253: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 9EW 3 NTS SJ+1 43037.08
358: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 25EW 2 C xN CA-1 10024.55
358: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 26EW 3 HN SA-1 10051.82
358: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 27EW 2 NTS CK= 1201.06
457: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 13NS 3 C xW SK-3 80094.61
457: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 14NS 3 CN S4= 11088.68
457: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 15NS 4 HW DK-1 5052.76
559: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 22EW 3 D xN C2-3 50097.56
559: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 23EW 3 NTN C5-1 10080.94
559: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 24EW 4 HS SK+1 45026.98
661: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 28NS 5 C xS DK-1 20034.55
661: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 29NS 4 SN H2-1 1006.93
661: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 30NS 3 H xN S6-2 30018.62
762: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 19EW 3 NTE D3-2 20023.77
762: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 20EW 3 SN DA= 14019.17
762: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 21EW 4 SE C10+1 45096.01
860: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 4NS 4 HS D6-1 10029.17
860: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 5NS 6 DW S2-1 5078.08
860: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 6NS 1 NTW SJ-1 10075.54
954: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 31EW 5 H xW C9-2 3005.06
954: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 32EW 3 SW HA= 14088.58
954: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 33EW 3 HE C6+1 17026.77
1056: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 1NS 3 HS S10= 14083.38
1056: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 2NS 3 NTS SA-2 20011.85
1056: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 3NS 3 SW HK+2 20071.56
1152: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 16NS 3 NTE D7+2 6605.39
1152: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 17NS 4 SN HA+1 45053.83
1152: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 18NS 4 SW H6= 42046.63
 +/-
 WYNIK47.07
 MIEJSCE456