Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 54: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
152: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 4EW 4 HN DA-1 10070.83
152: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 5EW 5 DW S7= 40052.16
152: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 6EW 2 CE D10+1 11064.46
257: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 22EW 2 DW S2+2 13038.11
257: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 23EW 3 DS HA+1 13051.52
257: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 24EW 5 H xS CA-1 10097.10
356: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 10NS 3 NTW DJ-3 30094.48
356: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 11NS 2 SN C6= 11037.42
356: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 12NS 6 NTW C10+1 102019.94
458: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 19EW 3 HE S10-2 20023.77
458: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 20EW 2 SN H10= 11047.24
458: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 21EW 4 SE DA= 42066.26
561: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 25NS 3 NTW C10+1 63033.33
561: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 26NS 2 SW C10= 11028.27
561: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 27NS 2 HW SJ+3 20010.18
662: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 16EW 2 HW S2-1 1007.39
662: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 17EW 4 SS HK+1 45046.17
662: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 18EW 4 SW C5= 42053.37
760: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 1NS 3 HN SK-3 1509.69
760: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 2NS 4 D xS C8= 71095.23
760: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 3NS 4 H xN DA-2 30060.78
853: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 28EW 5 DW C4-2 10026.97
853: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 29EW 3 SN H3+1 17053.54
853: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 30EW 4 HN DA-2 10056.31
955: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 31NS 5 H xW C9-2 30094.94
955: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 32NS 3 SW HA= 14011.42
955: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 33NS 3 HE C6+1 17073.23
1051: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 13NS 2 SS DA-1 10015.54
1051: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 14NS 2 CN C2-1 5059.63
1051: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 15NS 3 NTW DA= 40017.79
1150: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 7NS 3 NTS HQ-1 1007.59
1150: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 8NS 3 DE CQ= 11039.25
1150: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 9NS 2 SS H7= 11010.31
 +/-
 WYNIK44.67
 MIEJSCE541