Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 53: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
156: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 19EW 3 NTE H10-2 20023.77
156: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 20EW 3 SN H10= 14019.17
156: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 21EW 4 SE S9= 42066.26
255: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 7NS 2 DE H7-5 50058.20
255: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 8NS 3 DE H6= 11039.25
255: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 8.0, DS 9NS 3 NTS SJ+1 43062.92
357: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 16EW 3 NTE H9+1 63081.23
357: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 17EW 4 SN HA+1 45046.17
357: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 18EW 3 NTE H9= 40027.15
461: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 22NS 2 SW S3+1 14042.07
461: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 23NS 3 NT xN S7+1 95099.08
461: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 24NS 4 HS CA= 42043.45
562: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 13EW 5 D xS DA-1 20096.00
562: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 14EW 3 NTS HJ-2 10065.44
562: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 15EW 4 HW D4= 42090.34
660: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 31NS 4 HW D7-1 5055.79
660: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 32NS 4 SW D5-2 20061.96
660: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 33NS 4 HE H2= 42038.28
752: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 25EW 4 SW S8+2 68094.09
752: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 26EW 2 SW C10= 11071.73
752: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 27EW 2 HW C4= 11033.74
854: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 28NS 5 DW C4-2 10073.03
854: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 29NS 3 SN H3+1 17046.46
854: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 2.0, DS 30NS 4 HN DA-2 10043.69
950: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 10NS 5 CE C3-1 10074.69
950: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 11NS 3 NTW C8-6 30072.39
950: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 12NS 6 NTW H6= 99059.20
1049: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 4NS 3 NTS S5= 60088.27
1049: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 5NS 3 NTE S9= 40047.84
1049: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 6NS 1 NTW D5= 9058.61
1151: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 1EW 2 NTE C5= 12081.54
1151: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 2EW 3 NTS SQ= 60014.00
1151: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 3EW 4 SW HA+1 65077.50
 +/-
 WYNIK59.19
 MIEJSCE57