Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1510: W. Król - J. Podkański, 11.0, MA 27EW 2 HW C4+3 20089.82
1510: W. Król - J. Podkański, 11.0, MA 28EW 4 HE SJ= 42077.27
2511: A. Majcher - H. Kowalska, 14.0, SW 31EW 2 HW HA+1 14075.46
2511: A. Majcher - H. Kowalska, 14.0, SW 32EW 5 HS SK= 45016.82
3513: G. Wieczorkiewicz - J. Skoczylas, 13.0, SW/MA 3EW 4 SW HA+1 65077.50
3513: G. Wieczorkiewicz - J. Skoczylas, 13.0, SW/MA 4EW 4 HS D6-1 10070.83
4497: A. Kosikowski - A. Kulik, 9.0, SW 7EW 3 NTN S9= 60029.72
4497: A. Kosikowski - A. Kulik, 9.0, SW 8EW 2 SW S6= 11060.75
5498: A. Sasin - U. Kielak, 5.0, MA 11EW 2 SN C6+1 14051.99
5498: A. Sasin - U. Kielak, 5.0, MA 12EW 6 SE HK+1 101062.27
6499: J. Kazubski - K. Fijałkowski, 7.0, MA/- 15EW 4 HW DA-1 5047.24
6499: J. Kazubski - K. Fijałkowski, 7.0, MA/- 16EW 3 NTE HJ+1 63081.23
7500: S. Kamiński - A. Czubak, 7.0, MA 19EW 3 NTE CK-1 10055.21
7500: S. Kamiński - A. Czubak, 7.0, MA 20EW 1 SN H10+1 11047.24
8501: L. Wójtowicz - B. Janeczek, 6.0, MA 23EW 3 HW H7-2 20032.93
8501: L. Wójtowicz - B. Janeczek, 6.0, MA 24EW 4 HS CK= 42056.55
9503: W. Czarniawski - T. Verkhos, 7.0, MA 29EW 3 HW D2-1 10085.84
9503: W. Czarniawski - T. Verkhos, 7.0, MA 30EW 3 HS SK-1 5037.69
10504: S. Pająk - P. Kucharski, 33.0, SW 1EW 3 NTW DA-1 5040.46
10504: S. Pająk - P. Kucharski, 33.0, SW 2EW 5 C xS SA-1 20088.15
11505: S. Kutyła - G. Bachanek, 8.0, SW 5NS 5 D xW H9= 5505.40
11505: S. Kutyła - G. Bachanek, 8.0, SW 6NS 3 CE D10= 11035.54
12506: J. Buchacz - J. Anczakowski, 10.0, MA 9NS 3 NTN H2= 40030.46
12506: J. Buchacz - J. Anczakowski, 10.0, MA 10NS 3 NTE DJ-2 20085.58
13507: H. Puchała - A. Rydz, 8.0, SW 13NS 3 DS DA+1 13040.46
13507: H. Puchała - A. Rydz, 8.0, SW 14NS 2 NTS HJ-1 5059.63
14508: H. Pysiak - P. Mazurek, 5.5, MA 17NS 4 SN HA+1 45053.83
14508: H. Pysiak - P. Mazurek, 5.5, MA 18NS 4 SW H6= 42046.63
15509: J. Bednarz - A. Karsznia, 9.0, SW 21NS 4 SE C10= 42033.74
15509: J. Bednarz - A. Karsznia, 9.0, SW 22NS 2 SW HQ+1 14042.07
 +/-
 WYNIK53.95
 MIEJSCE215