Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1508: H. Pysiak - P. Mazurek, 5.5, MA 23EW 2 NTN H5= 12059.60
1508: H. Pysiak - P. Mazurek, 5.5, MA 24EW 4 HN C5= 42056.55
2509: J. Bednarz - A. Karsznia, 9.0, SW 27EW 2 HW C4+1 14047.57
2509: J. Bednarz - A. Karsznia, 9.0, SW 28EW 5 DW C4= 40071.82
3510: W. Król - J. Podkański, 11.0, MA 31EW 4 HW D4-1 5044.21
3510: W. Król - J. Podkański, 11.0, MA 32EW 4 S xW HK-1 20038.04
4511: A. Majcher - H. Kowalska, 14.0, SW 3EW 4 SW HK+1 65077.50
4511: A. Majcher - H. Kowalska, 14.0, SW 4EW 3 NTS S5-1 10070.83
5513: G. Wieczorkiewicz - J. Skoczylas, 13.0, SW/MA 7EW 1 HS C6= 8085.45
5513: G. Wieczorkiewicz - J. Skoczylas, 13.0, SW/MA 8EW 1 SW HK+1 11060.75
6497: A. Kosikowski - A. Kulik, 9.0, SW 11EW 2 NTS S5= 12056.29
6497: A. Kosikowski - A. Kulik, 9.0, SW 12EW 6 NTW C10+1 102080.06
7498: A. Sasin - U. Kielak, 5.0, MA 15EW 4 HW DK-2 10013.50
7498: A. Sasin - U. Kielak, 5.0, MA 16EW 2 H xN C2-3 50047.23
8499: J. Kazubski - K. Fijałkowski, 7.0, MA/- 19EW 2 NTE SJ-1 10055.21
8499: J. Kazubski - K. Fijałkowski, 7.0, MA/- 20EW 4 DE S10-1 10066.87
9501: L. Wójtowicz - B. Janeczek, 6.0, MA 25EW 2 C xN S7-3 50032.12
9501: L. Wójtowicz - B. Janeczek, 6.0, MA 26EW 3 DE CK= 11071.73
10502: P. Lisowski - S. Woźniak, 9.0, MA 29EW 3 SN H2+1 17053.54
10502: P. Lisowski - S. Woźniak, 9.0, MA 30EW 4 H xN S6-2 30081.38
11503: W. Czarniawski - T. Verkhos, 7.0, MA 1NS 3 HS D8+1 17093.07
11503: W. Czarniawski - T. Verkhos, 7.0, MA 2NS 5 CN SA= 60086.00
12504: S. Pająk - P. Kucharski, 33.0, SW 5NS 5 DW C2= 40047.84
12504: S. Pająk - P. Kucharski, 33.0, SW 6NS 1 NTW SJ= 9058.61
13505: S. Kutyła - G. Bachanek, 8.0, SW 9NS 3 D xW CA-2 50097.38
13505: S. Kutyła - G. Bachanek, 8.0, SW 10NS 3 NT xW H2+1 9500.31
14506: J. Buchacz - J. Anczakowski, 10.0, MA 13NS 3 DS DA+1 13040.46
14506: J. Buchacz - J. Anczakowski, 10.0, MA 14NS 3 NTN S5+1 43099.54
15507: H. Puchała - A. Rydz, 8.0, SW 17NS 4 SN HA+1 45053.83
15507: H. Puchała - A. Rydz, 8.0, SW 18NS 3 NTE HQ= 40072.85
 +/-
 WYNIK60.67
 MIEJSCE34