Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 510: W. Król - J. Podkański, 11.0, MA, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 27NS 2 HW C4+3 20010.18
1527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 28NS 4 HE SJ= 42022.73
2524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 29NS 3 SS DK= 14022.77
2524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 30NS 3 HS DA= 14084.46
3525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 31NS 4 HW D4-1 5055.79
3525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 32NS 4 S xW HK-1 20061.96
4522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 1NS 2 CE D7-2 10071.69
4522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 2NS 5 D xS SA-1 20011.85
5523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 3NS 4 S xW HK+1 9902.19
5523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 4NS 3 C xW HA-2 50077.16
6520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 5NS 5 DW S7+1 42038.74
6520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 6NS 3 NTW SJ-2 20091.69
7521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 7NS 3 NTN S5= 60070.28
7521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 8NS 3 DW H3-1 5078.97
8518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 9NS 3 NTS SJ= 40030.46
8518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 10NS 3 NTW H2+2 6602.61
9516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 11NS 3 C xW DQ-5 110099.54
9516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 12NS 4 SE S6+3 51084.35
10517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 13NS 3 NTN C5= 60080.77
10517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 14NS 3 NTN H6-2 10034.56
11514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 15EW 4 HW DK-1 5047.24
11514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 16EW 1 NTW H7+3 18036.62
12515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 17EW 4 SN HA+1 45046.17
12515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 18EW 4 SW C5= 42053.37
13512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 19EW 4 HE CK-2 20023.77
13512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 20EW 2 SN H10= 11047.24
14528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 21EW 4 SE C10= 42066.26
14528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 22EW 3 C xS SJ= 4700.15
15526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 23EW 2 DS HA+2 13051.52
15526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 24EW 5 HS CA-1 5089.79
 +/-
 WYNIK49.83
 MIEJSCE357