Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 509: J. Bednarz - A. Karsznia, 9.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 25NS 4 SW C6+1 65020.45
1524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 26NS 3 DE CA= 11028.27
2525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 27NS 2 HW C4+1 14052.43
2525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 28NS 5 DW C4= 40028.18
3522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 29NS 3 HW SA= 1402.46
3522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 30NS 2 H xN S8= 47093.84
4523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 31NS 3 DS HQ+1 13085.88
4523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 32NS 4 SW HA-2 20061.96
5520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 1NS 2 NTW D10-1 5059.54
5520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 2NS 2 S xW S2= 4701.69
6521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 3NS 3 SW HA+2 20071.56
6521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 4NS 3 NTS HJ= 60088.27
7518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 5NS 3 S xN DK= 73097.84
7518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 6NS 1 NT xxW SJ= 7600.00
8519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 7NS 1 NTS S7+3 18052.17
8519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 8NS 1 DE H6+3 13012.46
9517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 9NS 3 NTN CK+2 46086.77
9517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 10NS 3 CW SK+1 13044.48
10514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 11NS 2 CN D8+1 11037.42
10514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 12NS 7 SE C6= 15109.82
11515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 13EW 4 HS DA-1 10084.46
11515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 14EW 2 DS HJ= 9019.57
12512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 15NS 4 HW DA-1 5052.76
12512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 16EW 3 NTE HJ+1 63081.23
13528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 17EW 4 SN S10+1 45046.17
13528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 18EW 3 NTE HK+1 43080.06
14526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 19EW 2 HE CK= 11077.30
14526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 20EW 3 SN S8= 14019.17
15527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 21EW 4 SE C10= 42066.26
15527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 22EW 2 SW HQ+1 14057.93
 +/-
 WYNIK50.68
 MIEJSCE331