Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 508: H. Pysiak - P. Mazurek, 5.5, MA, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 23NS 2 NTN H5= 12040.40
1525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 24NS 4 HN C5= 42043.45
2522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 25NS 4 SW S8-1 10083.94
2522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 26NS 2 SW C10-1 10067.33
3523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 27NS 2 HW C4+2 17028.12
3523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 28NS 4 HE SJ+1 45012.42
4520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 29NS 3 SN H2+1 17046.46
4520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 30NS 3 HN S6-2 10043.69
5521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 31NS 5 D xS HQ-1 2006.41
5521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 32NS 2 SW HK= 11017.79
6518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 1NS 1 NTW DQ= 9036.62
6518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 2NS 2 NTS SQ= 12051.85
7519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 3NS 2 SE HK+3 20071.56
7519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 4NS 3 CW D8-1 10055.09
8516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 5NS 3 NTE H8+3 49011.27
8516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 6NS 3 DN C2= 11084.61
9514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 7NS 1 HS C5+2 14032.82
9514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 8NS 3 DE C8= 11039.25
10515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 9NS 3 NTS H8+1 43062.92
10515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 10NS 3 NTW DJ-1 10074.69
11512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 11EW 2 CW H7-4 20031.75
11512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 12EW 6 NTW S7= 99040.80
12528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 13EW 2 HS DA+1 14049.38
12528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 14EW 3 NTN H8-2 10065.44
13526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 15EW 4 HW DK-1 5047.24
13526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 16EW 3 NTE HJ= 60058.77
14527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 17EW 4 SN HA+1 45046.17
14527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 18EW 4 SW H6= 42053.37
15524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 19EW 3 NTW H6-2 20023.77
15524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 20EW 2 SN H10= 11047.24
 +/-
 WYNIK45.82
 MIEJSCE498