Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 506: J. Buchacz - J. Anczakowski, 10.0, MA, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 19NS 4 HE SJ-3 30096.16
1523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 20NS 2 SN H10+1 14080.83
2520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 21NS 2 SE C10+2 17073.93
2520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 22NS 2 SW S2+1 14042.07
3521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 23NS 3 NTN C5= 60074.69
3521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 24NS 5 HS CA-1 5010.21
4518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 25NS 4 SW S8= 62049.09
4518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 26NS 3 HN SA-1 10048.18
5519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 27NS 2 HW S6+3 20010.18
5519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 28NS 4 HE SJ+1 45012.42
6516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 29NS 3 HW SK-1 10014.16
6516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 30NS 3 SE H7= 14029.39
7517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 31NS 4 HW HA-1 5055.79
7517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 32NS 4 SW HA-2 20061.96
8514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 1NS 3 NTW DJ-2 10071.69
8514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 2NS 5 CS C8= 60086.00
9512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 3NS 4 SW HA+1 65022.50
9512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 4NS 4 HS D6-1 10029.17
10528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 5NS 3 S xN DK-1 20058.02
10528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 6NS 3 NTW SJ-2 20091.69
11526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 7EW 3 NTN S5= 60029.72
11526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 8EW 2 DE H6+1 11060.75
12527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 9EW 3 NTN H2= 40069.54
12527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 10EW 3 NTE DJ-2 20014.42
13524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 11EW 2 SN C6= 11062.58
13524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 12EW 5 SE D7+2 51015.65
14525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 13EW 3 DS DA+1 13059.54
14525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 14EW 3 NTN S5+1 4300.46
15522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 15EW 4 HW DK-1 5047.24
15522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 16EW 1 NTE HJ+3 18036.62
 +/-
 WYNIK47.15
 MIEJSCE454