Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 501: L. Wójtowicz - B. Janeczek, 6.0, MA, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 9NS 3 NTS H8+2 46086.77
1516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 10NS 3 NTW H2+1 6306.75
2517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 11NS 2 CW DQ-4 20068.25
2517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 12NS 6 NTW S8= 99059.20
3514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 13NS 3 NTN C5-1 10015.54
3514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 14NS 3 NTS HJ-1 5059.63
4515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 15NS 4 HW DA-1 5052.76
4515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 16NS 2 H xN C2-2 30054.62
5512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 17NS 4 SN HA+1 45053.83
5512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 18NS 4 SW C5= 42046.63
6528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 19NS 3 NTE C2= 6003.84
6528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 20NS 3 SN H10= 14080.83
7526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 21NS 4 SE H5= 42033.74
7526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 22NS 2 SW S2+1 14042.07
8527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 23NS 3 HW H7-2 20067.07
8527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 24NS 4 HS CK= 42043.45
9525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 25NS 2 C xN S7-3 50067.88
9525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 26NS 3 DE CK= 11028.27
10522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 27NS 2 HW H7+2 17028.12
10522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 28NS 4 HE SJ-2 10073.03
11523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 29EW 3 SN H2+1 17053.54
11523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 30EW 3 NTW S2+2 46094.92
12520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 31EW 3 DS D9+1 13014.12
12520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 32EW 4 HS D3= 42023.00
13521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 1EW 3 HS C9-1 5054.46
13521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 2EW 2 HN S8= 11049.08
14518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 3EW 4 SW HA+1 65077.50
14518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 4EW 2 HN DA+1 14035.80
15519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 5EW 6 DW C2-1 5021.92
15519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 6EW 3 S xS CA-2 30097.38
 +/-
 WYNIK49.80
 MIEJSCE361