Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 500: S. Kamiński - A. Czubak, 7.0, MA, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 7NS 2 NTN S5+1 15041.33
1517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 8NS 2 DE C5+1 11039.25
2514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 9NS 3 NTS SJ+1 43062.92
2514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 10NS 3 CW DJ+1 13044.48
3515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 11NS 4 D xE CJ-4 80098.00
3515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 12NS 7 SE S4= 15109.82
4512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 13NS 3 HS DA+1 17062.46
4512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 14NS 3 NTN S4-2 10034.56
5528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 15NS 4 HW DA-1 5052.76
5528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 16NS 3 NTE HJ-1 10092.61
6526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 17NS 4 SN HA+1 45053.83
6526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 18NS 3 NTE HK= 40072.85
7527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 19NS 3 NTE CK-1 10044.79
7527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 20NS 1 SN H10+1 11052.76
8524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 21NS 4 SE C10= 42033.74
8524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 22NS 2 SW D3+2 17012.65
9522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 23NS 2 NTN H5= 12040.40
9522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 24NS 4 HS CA= 42043.45
10523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 25NS 3 NTE H8-1 10083.94
10523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 26NS 2 HN SA= 11077.05
11520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 27EW 4 HW H8= 42094.98
11520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 28EW 4 HE SJ-2 10026.97
12521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 29EW 3 HW D5-1 10085.84
12521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 30EW 3 H xN H2= 5304.31
13518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 31EW 5 DS HQ-1 10058.29
13518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 32EW 4 HS SK+1 45016.82
14519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 1EW 3 D xN SK-3 50099.23
14519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 2EW 4 HN S8+1 6505.54
15516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 3EW 4 SW HK= 62054.53
15516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 4EW 3 NTS CJ= 60011.73
 +/-
 WYNIK50.40
 MIEJSCE343