Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 499: J. Kazubski - K. Fijałkowski, 7.0, MA/-, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 5NS 6 HE HK-1 5078.08
1514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 6NS 3 CE D10+1 13015.85
2515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 7NS 2 NTS HQ+1 15041.33
2515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 8NS 1 NTE H4+1 12017.92
3512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 9NS 3 NTN H3+1 43062.92
3512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 10NS 3 CW DK+1 13044.48
4528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 11NS 3 SN C6= 14048.01
4528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 12NS 6 NTW C4+1 102019.94
5526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 13NS 3 H xW SA-3 80094.61
5526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 14NS 3 DE D6-1 5074.16
6527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 15NS 4 HW DA-1 5052.76
6527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 16NS 3 NTE HJ+1 63018.77
7524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 17NS 4 SN HA+1 45053.83
7524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 18NS 6 SW C5-3 15097.70
8525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 19NS 2 NTE SJ-1 10044.79
8525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 20NS 4 DE S10-1 10033.13
9523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 21NS 4 SE C10= 42033.74
9523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 22NS 1 NTW D4= 9079.88
10520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 23NS 2 SN H5= 11036.89
10520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 24NS 4 S xW HA-2 30023.32
11521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 25EW 2 SE D10+2 17029.85
11521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 26EW 3 HN C4= 14019.00
12518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 27EW 2 S xN HQ-1 10028.12
12518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 28EW 4 HE SJ-2 10026.97
13519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 29EW 2 SN H3+1 14077.23
13519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 30EW 4 HN DA-1 5037.69
14516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 31EW 3 NT xN S4-1 20093.59
14516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 32EW 3 SW HK-1 10066.20
15517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 1EW 2 HS S10+1 14016.62
15517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 2EW 5 CS SA= 60014.00
 +/-
 WYNIK46.05
 MIEJSCE485