Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 498: A. Sasin - U. Kielak, 5.0, MA, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 3NS 4 SW HK= 62045.47
1515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 4NS 2 HS D6+1 14064.20
2512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 5NS 3 NTE S9+3 49011.27
2512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 6NS 3 CE D10+1 13015.85
3528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 7NS 1 HS C5+2 14032.82
3528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 8NS 3 SW HK= 1407.79
4526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 9NS 3 NTS SJ+1 43062.92
4526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 10NS 4 CW HA= 13044.48
5527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 11NS 2 SN C6+1 14048.01
5527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 12NS 6 SE HK+1 101037.73
6524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 13NS 2 DN C6+3 15057.38
6524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 14NS 3 HE D5= 14015.90
7525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 15NS 4 HW DK-2 10086.50
7525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 16NS 2 H xN C2-3 50052.77
8522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 17NS 4 SN HA+1 45053.83
8522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 18NS 3 NTW H6+1 43019.94
9520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 19NS 3 NTE D3-1 10044.79
9520: R. Wójcik - J. Bors, 9.0, SW 20NS 3 SN H10-1 10018.25
10521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 21NS 4 SE C10= 42033.74
10521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 22NS 2 SE CQ+1 14042.07
11518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 23EW 4 SN H2+1 65010.52
11518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 24EW 4 HN C5= 42056.55
12519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 25EW 6 SW C6-3 3001.21
12519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 26EW 2 HN SA= 11022.95
13516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 27EW 2 NTN DQ-1 5017.17
13516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 28EW 5 C xS HQ-1 20065.45
14517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 29EW 3 SN H2+1 17053.54
14517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 30EW 3 HN S6-1 5037.69
15514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 31EW 4 HW D7-1 5044.21
15514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 32EW 2 SE H4+1 14088.58
 +/-
 WYNIK39.79
 MIEJSCE643