Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 497: A. Kosikowski - A. Kulik, 9.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 1NS 1 NTW H3+1 12018.46
1512: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 2NS 3 NTN SA-2 20011.85
2528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 3NS 4 SW HK+1 65022.50
2528: J. Gawęcki - M. Dobrzyński, 25.0, SW 4NS 4 HS D6-1 10029.17
3526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 5NS 3 NTE HK+2 46023.46
3526: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, SW 6NS 5 CE SA-2 20091.69
4527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 7NS 3 NTN S9= 60070.28
4527: J. Zalewski - Z. Figura, 14.0, SW 8NS 2 SW S6= 11039.25
5524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 9NS 3 NTS H8-1 506.16
5524: E. Nowomiejski - J. Dzierżanowski, 16.0, SW 10NS 3 CE DJ+1 13044.48
6525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 11NS 2 NTS S5= 12043.71
6525: E. Jas - J. Daniel, 11.0, SW 12NS 6 NTW C10+1 102019.94
7522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 13NS 3 DS CA+2 15057.38
7522: S. Bajson - Z. Zmysłowski, 10.0, MA 14NS 4 H xW DA-2 30097.40
8523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 15NS 4 HW DK-1 5052.76
8523: T. Motyka - R. Dąbrowa, 0.0, 16NS 1 NTE HJ+2 15074.61
9521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 17NS 4 SN HA+1 45053.83
9521: A. Bartosik - W. Woźniak, 4.5, SW/MA 18NS 4 SW D7-1 5086.81
10518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 19NS 3 NTE CK-1 10044.79
10518: K. Walczyk - T. Kowalczewski, 19.0, SW 20NS 3 DW SK+1 1304.76
11519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 21EW 4 SE C10= 42066.26
11519: J. Chojnacki - W. Pieniążek, 4.5, MA 22EW 2 SW D3+2 17087.35
12516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 23EW 3 NTN H2-1 10080.94
12516: S. Rojek - A. Bator, 5.5, MA 24EW 4 S xW DA-3 5008.54
13517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 25EW 2 SW C6+1 14028.03
13517: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 26EW 3 DE CA-1 10032.67
14514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 27EW 2 HW C4+1 14047.57
14514: J. Piela - A. Bębenek, 8.0, MA 28EW 5 HE SJ-3 15010.15
15515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 29EW 3 SN H2+1 17053.54
15515: W. Pełka - A. Iwański, 20.0, SW 30EW 3 H xN S6-1 10056.31
 +/-
 WYNIK45.49
 MIEJSCE507