Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 49: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
162: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 1EW 2 NTE C5+2 18093.84
162: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 2EW 3 DS C8+1 13041.85
162: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 3EW 4 SW HK+1 65077.50
260: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 19NS 3 NTW C6-3 30096.16
260: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 20NS 1 SN H10+2 14080.83
260: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.5, DS 21NS 2 C xN SA= 180100.00
359: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 13EW 4 HS CA= 62015.08
359: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 14EW 3 NTN H6-2 10065.44
359: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 15EW 3 CE D4-2 10013.50
450: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 16NS 3 NTE D7+2 6605.39
450: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 17NS 4 SN HA+1 45053.83
450: T. Kowalik - K. Grela, 9.0, DS 18NS 4 SW D7= 42046.63
557: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 31NS 3 HE DK= 14024.54
557: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 32NS 4 S xW HK-2 50090.51
557: S. Horochowski - I. Ślęzak, 2.0, DS 33NS 5 CN HA-1 5089.26
656: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 25NS 4 SW C6= 62049.09
656: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 26NS 4 DE H6-1 10067.33
656: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 27NS 3 H xW C4= 5301.98
758: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 22EW 2 SW HQ+1 14057.93
758: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 23EW 3 NTN H5-1 10080.94
758: J. Pawlikaniec - Z. Diakowska, 8.0, WP/DS 24EW 4 HN C5+2 48013.26
852: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 7EW 1 NTN H5+2 15058.67
852: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 8EW 2 HN CA= 1109.04
852: M. Kupnicki - Z. Patreuha, 22.0, KP/DS 9EW 3 NTS H5= 40069.54
951: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 28NS 4 HE SJ-2 10073.03
951: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 29NS 3 HW SK= 1402.46
951: E. Małecki - J. Cychowski, 9.0, DS 30NS 3 DE H4+1 13031.39
1053: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 4EW 3 NTS S5= 60011.73
1053: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 5EW 3 NTE S9= 40052.16
1053: M. Drecki - J. Zarzycka, 8.5, DS 6EW 1 NTW D5= 9041.39
1161: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 10NS 3 NTW H2= 60012.27
1161: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 11NS 2 NTS S9+1 15055.67
1161: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 12NS 7 SE S4= 15109.82
 +/-
 WYNIK48.24
 MIEJSCE421