Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 489: J. Mysłowska - J. Danel, 2.0, SL, SL/106

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1490: J. Ujma - J. Stworzewicz, 24.0, SL 19NS 3 NTE C2= 6003.84
1490: J. Ujma - J. Stworzewicz, 24.0, SL 20NS 2 S xN H10-1 2002.00
1490: J. Ujma - J. Stworzewicz, 24.0, SL 21NS 4 SE C6= 42033.74
2488: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 22NS 2 SW S2+2 17012.65
2488: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 23NS 2 HE DA-1 10033.69
2488: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 24NS 5 HN S3-2 1002.90
3486: M. Pająk - B. Ficek, 1.0, SL 25NS 4 SW D2-1 10083.94
3486: M. Pająk - B. Ficek, 1.0, SL 26NS 3 DE CA-1 10067.33
3486: M. Pająk - B. Ficek, 1.0, SL 27NS 3 HW C4+1 17028.12
4484: M. Madej - Z. Mańdok, 9.0, SL 28NS 6 DW C4-1 5052.88
4484: M. Madej - Z. Mańdok, 9.0, SL 29NS 3 HW SA-1 10014.16
4484: M. Madej - Z. Mańdok, 9.0, SL 30NS 3 H xN S6-2 30018.62
5482: T. Nędzi - T. Kuś, 14.0, SL 1NS 2 HS S9-1 5045.54
5482: T. Nędzi - T. Kuś, 14.0, SL 2NS 3 DS C8+1 13058.15
5482: T. Nędzi - T. Kuś, 14.0, SL 3NS 4 SW HA= 62045.47
6478: J. Pustelnik - T. Kłys, 12.0, SL/WP 4NS 2 HS D6+1 14064.20
6478: J. Pustelnik - T. Kłys, 12.0, SL/WP 5NS 3 NTE C3+2 46023.46
6478: J. Pustelnik - T. Kłys, 12.0, SL/WP 6NS 1 NTW SJ= 9058.61
7496: A. Kocurek - T. Kocurek, 3.0, SL 7NS 3 NTN CJ= 60070.28
7496: A. Kocurek - T. Kocurek, 3.0, SL 8NS 3 DE C2= 11039.25
7496: A. Kocurek - T. Kocurek, 3.0, SL 9NS 3 NTS D5+2 46086.77
8495: J. Brede - K. Lichawski, 16.0, SL 10EW 2 DN C6= 9030.22
8495: J. Brede - K. Lichawski, 16.0, SL 11EW 2 NTN HJ+1 15044.33
8495: J. Brede - K. Lichawski, 16.0, SL 12EW 4 SE C6+3 51015.65
9493: M. Zarębski - P. Kamiński, 9.0, SL 13EW 3 NTN S7= 60019.23
9493: M. Zarębski - P. Kamiński, 9.0, SL 14EW 3 NTN S4-2 10065.44
9493: M. Zarębski - P. Kamiński, 9.0, SL 15EW 4 HW DK-1 5047.24
10490: J. Ujma - J. Stworzewicz, 24.0, SL 16EW 3 NTE HJ-1 1007.39
10490: J. Ujma - J. Stworzewicz, 24.0, SL 17EW 4 SN S7+1 45046.17
10490: J. Ujma - J. Stworzewicz, 24.0, SL 18EW 3 NTW H6= 40027.15
 +/-
 WYNIK38.28
 MIEJSCE657