Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 47: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
142: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 15EW 3 SW DA-2 10013.50
142: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 16EW 3 NTE H6= 60058.77
243: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 17EW 4 SN DT= 42091.41
243: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 18EW 2 SW D3+1 14018.25
329: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 19EW 1 NTE HT-1 10055.21
329: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 20EW 3 SN DA= 14019.17
430: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 21EW 4 SW S2= 42066.26
430: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 22EW 3 SW HQ-3 3001.37
531: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 23EW 3 NTN H2-1 10080.94
531: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 24EW 4 HN C5= 42056.55
632: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 25EW 4 SW C6= 62050.91
632: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 26EW 3 SW CT-3 3005.02
733: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 27EW 1 SW C4= 8022.34
733: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 28EW 5 DxW C4-1 10026.97
834: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 29EW 4 HW SA-2 20027.08
834: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 30EW 4 DE H7-1 5026.92
935: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 1EW 2 NTW DQ-1 5040.46
935: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 2EW 5 CS SA-3 30095.69
1036: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 3EW 4 SxW HA= 79094.06
1036: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 4EW 3 NTS C5= 60011.73
1137: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 5EW 5 CW H9-1 5021.92
1137: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 6EW 2 CE DT+1 11064.46
1238: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 7EW 3 NTS D2-1 10092.41
1238: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 8EW 2 DE S7+1 11060.75
1339: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 9EW 3 NTS H8= 40069.54
1339: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 10EW 5 CW DJ-1 10025.31
1440: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 11EW 3 NTS S2= 40024.08
1440: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 12EW 3 NTW C7+3 49011.50
1541: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 13EW 2 HS S4+2 17037.54
1541: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 14EW 5 DxS HJ-3 50099.08
 +/--0.50
 WYNIK45.14
 MIEJSCE516