Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 46: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
134: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 13EW 3 NTN C5-1 10084.46
134: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 14EW 3 DS HJ-1 5040.37
235: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 15EW 4 HW DA= 42090.34
235: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 16EW 3 NTxE H6= 75096.46
336: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 17EW 4 SN DT+1 45046.17
336: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 18EW 4 SW D7= 42053.37
437: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 19EW 2 NTE D3-1 10055.21
437: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 20EW 2 SN HT+1 14019.17
538: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 21EW 4 SE H2= 42066.26
538: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 22EW 2 SW D3+2 17087.35
639: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 23EW 3 NTN H5-1 10080.94
639: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 24EW 4 HS CA= 42056.55
740: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 25EW 5 SE H3-3 3001.21
740: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 26EW TD 50.00
841: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 27EW 3 HW H7= 14047.57
841: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 28EW 4 HE SJ-2 10026.97
942: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 29EW 2 SN H2+2 17053.54
942: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 30EW 4 SE D9-2 10022.00
1043: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 1EW 3 HS D8-1 5054.46
1043: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 2EW 5 DS SA-1 10069.69
1129: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 3EW 4 SW HA+1 65077.50
1129: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 4EW 4 HS D6-1 10070.83
1230: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 5EW 5 DW H9-1 5021.92
1230: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 6EW 2 NTW SJ-1 10024.46
1331: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 7EW 3 NTN S5= 60029.72
1331: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 8EW 2 NTE C2-1 5021.03
1432: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 9EW 3 NTS H5-2 10098.15
1432: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 10EW 3 DxN D6-1 20080.37
1533: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 11EW 2 CW DQ-4 20031.75
1533: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 12EW 6 SE S4+1 101062.27
 +/-
 WYNIK54.00
 MIEJSCE213