Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 45: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
132: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 19NS 3 NTE C2= 6003.84
132: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 20NS 3 SN S3-1 10018.25
233: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 21NS 4 SE H5= 42033.74
233: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 22NS 3 CS SJ-1 5081.86
334: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 23NS 5 DS HA= 60074.69
334: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 24NS 5 HS CA-1 5010.21
435: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 25NS 3 NTxW H4-1 20095.30
435: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 26NS 2 SW CT= 11028.27
536: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 27NS 2 HW C5+3 20010.18
536: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 28NS 4 HE CA+1 45012.42
637: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 29NS 3 HW SA-1 10014.16
637: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 30NS 4 HN H2-1 5062.31
738: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 1NS 3 NTxW DQ-2 30097.23
738: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 2NS 5 CxS C8+1 95098.31
839: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 3NS 4 SxW HA-1 20098.43
839: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 4NS 3 NTS S5-1 10029.17
940: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 5NS 3 DW HT+1 13066.20
940: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 6NS 1 NTW SJ-1 10075.54
1041: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 7NS 1 NTN H5+3 18052.17
1041: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 8NS 2 SW HK+1 1407.79
1142: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 9NS 3 NTS SJ= 40030.46
1142: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 10NS 3 DN C6-1 10067.94
1243: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 11NS 1 NTS C5+3 18064.11
1243: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 12NS 6 SE H2+1 101037.73
1329: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 13NS 4 HxS CA-1 2004.00
1329: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 14NS 3 NTN H6-2 10034.56
1430: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 15NS 4 HxW DA-1 10086.50
1430: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 16NS 3 NTE HJ-1 10092.61
1531: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 17NS 4 SN HA+1 45053.83
1531: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 18NS 4 SW D7= 42046.63
 +/-
 WYNIK49.62
 MIEJSCE366