Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 442: D. Bogucki - P. Gruszczyński, 20.0, ZP/WP, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1467: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 4NS 3 NTS CJ= 60088.27
1467: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 5NS 6 DW S8= 9201.24
1467: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 6NS 3 DN C5-1 5065.85
2454: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 13NS 3 DS CA+1 13040.46
2454: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 14NS 2 HW H6-1 5074.16
2454: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 15NS 4 HW DA-1 5052.76
3455: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 22NS 3 SE CK= 14042.07
3455: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 23NS 4 SN H5= 62082.32
3455: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 24NS 6 HN C5-2 1002.90
4457: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 31NS 4 SW HA-1 5055.79
4457: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 32NS 5 CxS HQ= 55092.24
4457: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 33NS 4 HW D9= 42038.28
5456: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 7NS 1 NTN S5+2 15041.33
5456: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 8NS 2 HN CA= 11090.96
5456: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 9NS 3 NTS H8+1 43062.92
6465: E. Pinkiewicz - J. Lew, 27.0, PM 16NS 2 HxN C2-2 30054.62
6465: E. Pinkiewicz - J. Lew, 27.0, PM 17NS 4 SN HA+1 45053.83
6465: E. Pinkiewicz - J. Lew, 27.0, PM 18NS 4 SW D7= 42046.63
7468: L. Suszka - M. Małypan, 9.0, PM 25NS 4 SW HJ-1 10083.94
7468: L. Suszka - M. Małypan, 9.0, PM 26NS 3 HN SA-1 10048.18
7468: L. Suszka - M. Małypan, 9.0, PM 27NS 2 HW C4+1 14052.43
8461: K. Antas - A. Suchodolski, 23.0, PM 1EW 2 DN SK-2 10071.54
8461: K. Antas - A. Suchodolski, 23.0, PM 2EW 2 SxW DT= 47098.31
8461: K. Antas - A. Suchodolski, 23.0, PM 3EW 3 SW HA+2 20028.44
9460: D. Niewińska - W. Niewiński, 0.0, PM 10EW 3 DxN C6-2 50084.51
9460: D. Niewińska - W. Niewiński, 0.0, PM 11EW 3 SN HJ-1 5083.89
9460: D. Niewińska - W. Niewiński, 0.0, PM 12EW 6 NTW C7+1 102080.06
10463: E. Czekaj - A. Bunikowski, 30.0, PM 19EW 3 NTE D3-2 20023.77
10463: E. Czekaj - A. Bunikowski, 30.0, PM 20EW 4 DW SK-1 10066.87
10463: E. Czekaj - A. Bunikowski, 30.0, PM 21EW 4 SE CT= 42066.26
 +/-
 WYNIK59.16
 MIEJSCE59