Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 44: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
133: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 17EW 4 SN S7+1 45046.17
133: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 18EW 4 SW D7= 42053.37
234: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 19EW 3 NTE SJ-2 20023.77
234: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 20EW 1 SN HT+1 11047.24
335: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 21EW 4 SE H5= 42066.26
335: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 22EW 2 SW D3+2 17087.35
436: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 23EW 3 HW DQ-1 10066.31
436: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 24EW 5 HS CA-1 5089.79
537: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 25EW 3 SW S8+1 17029.85
537: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 26EW 3 DE CA-1 10032.67
638: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 27EW 2 HE DA+1 14047.57
638: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 28EW 4 DW C4+1 15060.91
739: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 29EW 3 SN H2+1 17053.54
739: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 30EW 3 SW S2= 14070.61
840: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 1EW 2 HS S9-1 5054.46
840: A. Chodowski - S. Greszta, 4.0, DS 2EW 3 HN S8+1 17026.31
941: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 3EW 4 SW HK+1 65077.50
941: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 4EW 1 NTS C5+2 15028.86
1042: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 5EW 5 DW C2= 40052.16
1042: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 6EW 1 NTE S8-1 10024.46
1143: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 7EW 1 NTN S5+1 12074.46
1143: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 8EW 2 DE H2+1 11060.75
1229: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 9EW 3 NTN H3= 40069.54
1229: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 10EW 3 NTE DQ-3 3005.52
1330: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 11EW 2 HE SK-2 10069.94
1330: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 12EW 6 NTW H7= 99040.80
1431: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 13EW 3 DN C5+2 15042.62
1431: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 14EW 3 HE HA= 14084.10
1532: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 15EW 4 HW DA-1 5047.24
1532: A. Jankowska - K. Ćwik, 8.0, DS 16EW 3 NTE HJ+1 63081.23
 +/-
 WYNIK53.84
 MIEJSCE222