Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 433: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1437: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK 19NS 3 NTE D3-3 30096.16
1437: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK 20NS 2 S xN H10= 67098.31
1437: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK 21NS 4 SE C10= 42033.74
2436: M. Pietraszek - J. Kadula, 30.0, PK 1NS 3 CW HQ-1 5059.54
2436: M. Pietraszek - J. Kadula, 30.0, PK 2NS 5 CS C8= 60086.00
2436: M. Pietraszek - J. Kadula, 30.0, PK 3NS 4 SW HA+1 65022.50
3432: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 28EW 5 DW C4-1 5047.12
3432: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 29EW 3 SN H2+1 17053.54
3432: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 30EW 4 H xN S6-2 30081.38
4434: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 31NS 4 H xE DK-1 10070.83
4434: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 32NS 4 SW HA-2 20061.96
4434: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 33NS 3 HE D9+1 17073.23
6439: W. Kaszuba - J. Wrona, 8.0, PK 22EW 2 SW HQ+1 14057.93
6439: W. Kaszuba - J. Wrona, 8.0, PK 23EW 3 NT xN H6-1 20097.10
6439: W. Kaszuba - J. Wrona, 8.0, PK 24EW 4 S xW DA-2 30076.68
7431: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 10NS 3 D xN C6-2 50015.49
7431: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 11NS 3 NTS S2+1 43084.35
7431: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 12NS 6 SE D7+1 101037.73
8429: J. Porada - S. Cisek, 10.0, PK 7EW 3 NTN S9+1 6309.91
8429: J. Porada - S. Cisek, 10.0, PK 8EW 2 NTE H3= 12082.08
8429: J. Porada - S. Cisek, 10.0, PK 9EW 3 NTN CQ+2 46013.23
9435: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 24.0, PK 16EW 3 NTW SQ-1 1007.39
9435: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 24.0, PK 17EW 4 SN HA+1 45046.17
9435: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 24.0, PK 18EW 4 SW H6= 42053.37
10430: W. Chmiel - T. Przybyło, 14.0, PK 25EW 4 SW C6+1 65079.55
10430: W. Chmiel - T. Przybyło, 14.0, PK 26EW 3 H xS SK= 7300.76
10430: W. Chmiel - T. Przybyło, 14.0, PK 27EW 3 HW H7+1 17071.88
11438: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 4NS 2 HS D6+1 14064.20
11438: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 5NS 3 NT xE S9+2 7502.47
11438: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 6NS 3 DN S5-1 5065.85
 +/-
 WYNIK55.02
 MIEJSCE178