Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 431: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1430: W. Chmiel - T. Przybyło, 14.0, PK 22EW 3 CS S6-1 5018.14
1430: W. Chmiel - T. Przybyło, 14.0, PK 23EW 3 NTN H6-1 10080.94
1430: W. Chmiel - T. Przybyło, 14.0, PK 24EW 4 HN S3+1 45026.98
2432: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 25NS 5 SW S8-1 10083.94
2432: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 26NS 3 DE CA= 11028.27
2432: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 27NS 3 HW SQ= 14052.43
4437: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK 16EW 3 NTE D7+1 63081.23
4437: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK 17EW 3 NTS H4-2 100100.00
4437: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK 18EW 3 NTW H6= 40027.15
5429: J. Porada - S. Cisek, 10.0, PK 4NS 4 HS D6-1 10029.17
5429: J. Porada - S. Cisek, 10.0, PK 5NS 4 DW S7+2 17060.49
5429: J. Porada - S. Cisek, 10.0, PK 6NS 1 NTW D5+1 12023.08
6438: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 1EW 1 NTW DQ= 9063.38
6438: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 2EW 5 CS C8-1 10069.69
6438: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 3EW 2 NTN DA-3 15012.66
7433: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 10EW 3 D xN C6-2 50084.51
7433: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 11EW 3 NTS S2+1 43015.65
7433: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 12EW 6 SE D7+1 101062.27
8439: W. Kaszuba - J. Wrona, 8.0, PK 19EW 3 NTE SJ-2 20023.77
8439: W. Kaszuba - J. Wrona, 8.0, PK 20EW 2 SN H10= 11047.24
8439: W. Kaszuba - J. Wrona, 8.0, PK 21EW 4 SE C6= 42066.26
9436: M. Pietraszek - J. Kadula, 30.0, PK 31NS 3 HE DK= 14024.54
9436: M. Pietraszek - J. Kadula, 30.0, PK 32NS 2 SW HA+1 14011.42
9436: M. Pietraszek - J. Kadula, 30.0, PK 33NS 4 HE H4= 42038.28
10435: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 24.0, PK 13NS 3 NTN C5= 60080.77
10435: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 24.0, PK 14NS 3 NTS HJ-2 10034.56
10435: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 24.0, PK 15NS 4 HW DA-1 5052.76
11434: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 28NS 4 HE SJ+1 45012.42
11434: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 29NS 4 SN H2= 62089.23
11434: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 30NS 3 NTE S7+1 4309.08
 +/-
 WYNIK47.01
 MIEJSCE459