Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 429: J. Porada - S. Cisek, 10.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2435: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 24.0, PK 10EW 3 NTW SK+1 63093.25
2435: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 24.0, PK 11EW 3 NTS C5+1 43015.65
2435: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 24.0, PK 12EW 6 NTW S7= 99040.80
3438: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 31NS 3 HE DK= 14024.54
3438: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 32NS 4 H xS D3+1 69098.22
3438: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 33NS 4 HE C2-1 5092.96
4436: M. Pietraszek - J. Kadula, 30.0, PK 28EW 4 HE SJ+1 45087.58
4436: M. Pietraszek - J. Kadula, 30.0, PK 29EW 3 SN H2+2 20027.08
4436: M. Pietraszek - J. Kadula, 30.0, PK 30EW 3 HN S3-1 5037.69
5431: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 4EW 4 HS D6-1 10070.83
5431: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 5EW 4 DW S7+2 17039.51
5431: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 6EW 1 NTW D5+1 12076.92
6437: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK 13EW 3 SE DK-3 30030.00
6437: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK 14EW 2 NTS H5-1 5040.37
6437: T. Jędrzejek - S. Drobot, 13.0, PK 15EW 4 HE D4-1 5047.24
7434: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 25NS 4 SW C6= 62049.09
7434: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 26NS 3 DE CA= 11028.27
7434: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 27NS 2 HW C4+2 17028.12
8433: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 7NS 3 NTN S9+1 63090.09
8433: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 8NS 2 NTE H3= 12017.92
8433: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 9NS 3 NTN CQ+2 46086.77
9432: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 22NS 2 SW D3+1 14042.07
9432: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 23NS 3 NTN D2-1 10019.06
9432: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 24NS 4 HS D10+1 45073.02
10439: W. Kaszuba - J. Wrona, 8.0, PK 16EW 3 CW H3= 11016.16
10439: W. Kaszuba - J. Wrona, 8.0, PK 17EW 4 SN HA+1 45046.17
10439: W. Kaszuba - J. Wrona, 8.0, PK 18EW 3 NTE HK+1 43080.06
11430: W. Chmiel - T. Przybyło, 14.0, PK 19NS 3 NTE CK-2 20076.23
11430: W. Chmiel - T. Przybyło, 14.0, PK 20NS 3 SN H10-1 10018.25
11430: W. Chmiel - T. Przybyło, 14.0, PK 21NS 4 SE C10= 42033.74
 +/-
 WYNIK50.92
 MIEJSCE325