Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 427: J. Firs - J. Kunicki, 2.0, PD, PD/81

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1418: H. Perkowska - T. Zalewski, 1.0, PD 7EW 2 NTN S5+1 15058.67
1418: H. Perkowska - T. Zalewski, 1.0, PD 8EW 2 DE H6= 9034.89
1418: H. Perkowska - T. Zalewski, 1.0, PD 9EW 3 NTS H5= 40069.54
2419: M. Krasowski - M. Morchat, 12.0, PD 10EW 3 NTW DJ-2 20014.42
2419: M. Krasowski - M. Morchat, 12.0, PD 11EW 2 SN C6+2 17038.80
2419: M. Krasowski - M. Morchat, 12.0, PD 12EW 6 NTW H6= 99040.80
3420: J. Galewski - J. Ciulkin, 8.0, PD 13EW 3 HS DA= 14049.38
3420: J. Galewski - J. Ciulkin, 8.0, PD 14EW 2 NTN S9= 1207.65
3420: J. Galewski - J. Ciulkin, 8.0, PD 15EW 3 SW DK-2 10013.50
4421: A. Prasalski - M. Urwanowicz, 16.0, PD 16EW 3 NTE D7= 60058.77
4421: A. Prasalski - M. Urwanowicz, 16.0, PD 17EW 4 SN HA+1 45046.17
4421: A. Prasalski - M. Urwanowicz, 16.0, PD 18EW 4 SW H6= 42053.37
5422: A. Szempliński - R. Kruk, 12.0, PD 19EW 1 NTE D9= 9073.77
5422: A. Szempliński - R. Kruk, 12.0, PD 20EW 3 SN H2-1 10081.75
5422: A. Szempliński - R. Kruk, 12.0, PD 21EW 3 SE C10= 14013.65
6423: S. Pochodowicz - Z. Ruchlicki, 7.5, PD 22EW 2 SW HQ= 11027.29
6423: S. Pochodowicz - Z. Ruchlicki, 7.5, PD 23EW 3 NTN S9+1 63014.94
6423: S. Pochodowicz - Z. Ruchlicki, 7.5, PD 24EW 4 HN S5+1 45026.98
7424: H. Stecewicz - S. Niedźwiecki, 3.0, PD/- 25EW 4 SW C6= 62050.91
7424: H. Stecewicz - S. Niedźwiecki, 3.0, PD/- 26EW 1 SW DJ+1 11071.73
7424: H. Stecewicz - S. Niedźwiecki, 3.0, PD/- 27EW 1 SW C5= 8022.34
8415: L. Rutkowski - W. Nazaruk, 9.0, PD 28EW 5 DW C4= 40071.82
8415: L. Rutkowski - W. Nazaruk, 9.0, PD 29EW 2 SN H2+3 20027.08
8415: L. Rutkowski - W. Nazaruk, 9.0, PD 30EW 3 H xN CA= 5304.31
9416: S. Bolesta - T. Bliński, 16.0, PD 1EW 1 NTW DQ-1 5040.46
9416: S. Bolesta - T. Bliński, 16.0, PD 2EW 5 S xW C2-6 14000.16
9416: S. Bolesta - T. Bliński, 16.0, PD 3EW 2 HE C9-2 2001.57
10417: D. Hutnik - A. Jakimiec, 10.0, PD 4EW 3 NTS CJ-2 20097.53
10417: D. Hutnik - A. Jakimiec, 10.0, PD 5EW 3 SN H4= 1406.95
10417: D. Hutnik - A. Jakimiec, 10.0, PD 6EW 2 CE D10+1 11064.46
 +/-
 WYNIK39.45
 MIEJSCE647