Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 426: A. Tompolska - S. Juchnicki, 9.0, PD, PD/81

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1423: S. Pochodowicz - Z. Ruchlicki, 7.5, PD 13NS 3 NTN C6+2 66090.77
1423: S. Pochodowicz - Z. Ruchlicki, 7.5, PD 14NS 3 NTN S4-2 10034.56
1423: S. Pochodowicz - Z. Ruchlicki, 7.5, PD 15NS 4 HW DA-1 5052.76
2424: H. Stecewicz - S. Niedźwiecki, 3.0, PD/- 16NS 3 NTE HJ-1 10092.61
2424: H. Stecewicz - S. Niedźwiecki, 3.0, PD/- 17NS 4 SN HA+1 45053.83
2424: H. Stecewicz - S. Niedźwiecki, 3.0, PD/- 18NS 3 NTE C8-2 10094.02
3415: L. Rutkowski - W. Nazaruk, 9.0, PD 19NS 2 NTE CK= 12016.41
3415: L. Rutkowski - W. Nazaruk, 9.0, PD 20NS 1 SN H2+1 11052.76
3415: L. Rutkowski - W. Nazaruk, 9.0, PD 21NS 3 SE C10= 14086.35
4416: S. Bolesta - T. Bliński, 16.0, PD 22NS 2 SW CK+1 14042.07
4416: S. Bolesta - T. Bliński, 16.0, PD 23NS 3 NT xN SQ+1 95099.08
4416: S. Bolesta - T. Bliński, 16.0, PD 24NS 4 HN C5= 42043.45
5417: D. Hutnik - A. Jakimiec, 10.0, PD 25NS 4 SW C6+2 6805.91
5417: D. Hutnik - A. Jakimiec, 10.0, PD 26NS 3 HN SA-1 10048.18
5417: D. Hutnik - A. Jakimiec, 10.0, PD 27NS 3 HW C4= 14052.43
6418: H. Perkowska - T. Zalewski, 1.0, PD 28NS 4 DW C4= 13041.67
6418: H. Perkowska - T. Zalewski, 1.0, PD 29NS 2 SN H2+3 20072.92
6418: H. Perkowska - T. Zalewski, 1.0, PD 30NS 3 NTW S9-2 10078.00
7419: M. Krasowski - M. Morchat, 12.0, PD 1NS 3 CE D7-1 5059.54
7419: M. Krasowski - M. Morchat, 12.0, PD 2NS 3 DS C8+3 17073.69
7419: M. Krasowski - M. Morchat, 12.0, PD 3NS 4 SW HK+1 65022.50
8420: J. Galewski - J. Ciulkin, 8.0, PD 4NS 3 NTS CJ= 60088.27
8420: J. Galewski - J. Ciulkin, 8.0, PD 5NS 3 NTW H9+2 46023.46
8420: J. Galewski - J. Ciulkin, 8.0, PD 6NS 2 DN S5+1 11084.61
9421: A. Prasalski - M. Urwanowicz, 16.0, PD 7NS 2 NTN S5+1 15041.33
9421: A. Prasalski - M. Urwanowicz, 16.0, PD 8NS 3 DE C2= 11039.25
9421: A. Prasalski - M. Urwanowicz, 16.0, PD 9NS 3 NTS H5+1 43062.92
10422: A. Szempliński - R. Kruk, 12.0, PD 10NS 4 CW DJ= 13044.48
10422: A. Szempliński - R. Kruk, 12.0, PD 11NS 2 HE S8-1 5023.62
10422: A. Szempliński - R. Kruk, 12.0, PD 12NS 6 SE S4+1 101037.73
 +/-
 WYNIK55.31
 MIEJSCE169