Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 42: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
147: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 15NS 3 SW DA-2 10086.50
147: S. Zapaśnik - L. Haber, 8.0, DS 16NS 3 NTE H6= 60041.23
239: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 13EW 3 DS DA= 11069.85
239: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 14EW 2 NTS HJ-1 5040.37
333: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 7NS 3 NTN S5+1 63090.09
333: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 8NS 2 DE C2= 9065.11
431: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 11NS 3 NTS ST-1 5016.11
431: A. Suchodolski - J. Biniewski, 8.0, DS 12NS 7 NTW H6-1 5097.08
530: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 19NS 3 NTE D3-2 20076.23
530: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 20NS 2 SN S8= 11052.76
635: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 17NS 4 SN D8+1 45053.83
635: D. Artmański - M. Artmańska, 4.0, DS 18NS 4 SW C7+1 4509.20
741: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 21NS 4 SE H5= 42033.74
741: A. Bojda - K. Obłój, 5.0, DS 22NS 2 SW S2= 11072.71
843: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 23EW 3 NTN H5-1 10080.94
843: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 2.0, DS 24EW 4 HN C5= 42056.55
946: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 29NS 2 SN H2+2 17046.46
946: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 30NS 4 SE D9-2 10078.00
1044: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 5NS 5 DW C2= 40047.84
1044: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 6NS 1 NTE S8-1 10075.54
1145: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 9EW 3 NTS SJ= 40069.54
1145: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 10EW 3 DN C6-1 10032.06
1236: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 25EW 5 SW D2-1 10016.06
1236: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 26EW 3 DE CA-1 10032.67
1334: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 1EW 1 NTW DQ= 9063.38
1334: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 2EW 3 NTS ST= 60014.00
1448: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 27EW 2 HW C4+2 17071.88
1448: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 28EW 5 DW C4-3 15010.15
1538: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 3EW 4 SW HA= 62054.53
1538: T. Łukasiewicz - W. Skonieczny, 9.0, DS 4EW 4 HS D6-1 10070.83
 +/-
 WYNIK54.18
 MIEJSCE207