Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 listopada 2018

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 410: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP, OP/273

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1412: J. Glenz - M. Sachs, 5.5, OP 25EW 4 SW C6= 62050.91
1412: J. Glenz - M. Sachs, 5.5, OP 26EW 3 CE H6-2 20012.46
1412: J. Glenz - M. Sachs, 5.5, OP 27EW 3 HW C4+1 17071.88
2407: W. Linkiewicz - K. Wołynkiewicz, 9.0, OP 1EW 3 HS S9-2 10071.54
2407: W. Linkiewicz - K. Wołynkiewicz, 9.0, OP 2EW 4 DS C8+1 15031.23
2407: W. Linkiewicz - K. Wołynkiewicz, 9.0, OP 3EW 4 SW HA+1 65077.50
3404: A. Dudek - Z. Szyksznian, 6.0, OP 13NS 3 HS DA= 14050.62
3404: A. Dudek - Z. Szyksznian, 6.0, OP 14NS 2 NTS HJ-1 5059.63
3404: A. Dudek - Z. Szyksznian, 6.0, OP 15NS 4 HW DK-1 5052.76
4403: E. Hamerski - A. Żółtański, 5.5, OP 28NS 5 DW C4-1 5052.88
4403: E. Hamerski - A. Żółtański, 5.5, OP 29NS 4 H xW SK-2 50080.61
4403: E. Hamerski - A. Żółtański, 5.5, OP 30NS 4 DW HA-1 5073.08
5413: J. Brachmański - A. Bonczysty, 1.0, OP 10NS 3 NTW D10-3 30094.48
5413: J. Brachmański - A. Bonczysty, 1.0, OP 11NS 3 NTS C2+2 46091.26
5413: J. Brachmański - A. Bonczysty, 1.0, OP 12NS 6 NTW H6= 99059.20
6409: P. Bielecki - A. Spyrka, 9.0, OP 4EW 3 NTS S5= 60011.73
6409: P. Bielecki - A. Spyrka, 9.0, OP 5EW 4 DW C2+1 15037.19
6409: P. Bielecki - A. Spyrka, 9.0, OP 6EW 3 CE D10= 11064.46
7411: A. Pluta - M. Kawałko, 3.0, OP 7NS 2 NTN S9+1 15041.33
7411: A. Pluta - M. Kawałko, 3.0, OP 8NS 3 SE C2-1 5078.97
7411: A. Pluta - M. Kawałko, 3.0, OP 9NS 3 NTS H8= 40030.46
9405: J. Wojnarski - R. Wojnarski, 3.0, OP 31EW 5 D xS HQ-1 20093.59
9405: J. Wojnarski - R. Wojnarski, 3.0, OP 32EW 4 SE H3-1 10066.20
9405: J. Wojnarski - R. Wojnarski, 3.0, OP 33EW 4 HE DJ= 42061.72
10408: W. Grabowski - T. Adamczyk, 2.0, OP 19NS 3 NTE SJ-1 10044.79
10408: W. Grabowski - T. Adamczyk, 2.0, OP 20NS 2 SN H10= 11052.76
10408: W. Grabowski - T. Adamczyk, 2.0, OP 21NS 2 SE H5+1 14086.35
11406: B. Larysz - M. Bąk, 5.5, OP 16EW 2 NTE HJ+1 15025.39
11406: B. Larysz - M. Bąk, 5.5, OP 17EW 4 SN S10+1 45046.17
11406: B. Larysz - M. Bąk, 5.5, OP 18EW 3 NTE HK+1 43080.06
 +/-
 WYNIK58.37
 MIEJSCE69